Veľkoobchod


Od roku 2005 prinášame na slovenský trh to najkvalitnejšie pre dokonalú manikúru, pedikúru a modeláciu nechtov gélovou a akrylovou technikou.


ORLY, IBD a Astonishing nails
sú zárukou kvality a širokej škály produktov pre každú manikérku a pedikérku. Značky neustále prichádzajú s novinkami a módnymi trendami, aby ste uspokojili každú svoju zákazníčku pri vytúženom dokonalom vzhľade rúk a nôh.


V príjemnom prostredí malej predajne nájdete individuálny prístup s odborným poradenstvom, možnosťou zaškolenia a vyskúšania si produktov.


Objednávky doručené do spoločnosti telefonicky, e-mailom alebo cez e-shop do 14. hodiny sú zasielané kuriérnou spoločnosťou ešte v ten deň, takže sa Vám môže stať, že neprejde ani 24 hodín do jej doručenia.


Dvakrát ročne nás môžete navštíviť na odborných výstavách
v Trenčíne a Bratislave, jedenkrát ročne robíme šnúru školení po republike v piatich vybraných mestách, alebo sa môžete prihlásiť na individuálne školenia zamerané na produkty ORLY, IBD a Astonishing nails, rekvalifikačné kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých na manikúru, modeláciu nechtov, wellness manikúru a wellness pedikúru. O novinkách informujeme v profesionálnom časopise pre manikérov a pedikérov Absolutt Look a tiež rozposielame newsleter e-mailom, pokiaľ nám poskytnete Vašu emailovú adresu.


Manikérkam a pedikérkam
ponúkame pri spolupráci zdarma propagačný materiál (plagáty, stojančeky, objednávacie kartičky pre zákazníčky, katalógy, letáčiky a iné podľa ponuky v danom momente), výhodné zľavy na základe ročných nákupov alebo okamžité zľavy na vybraný sortiment v akcii za veľkoobchodné ceny.


Záruku kvality, profesionálny prístup a dokonalý servis – to všetko nájdete u nás.

Tešíme sa na Vašu návštevu!


Predajňa:

Drieňová 1H, 821 02 Bratislava
errow@errow.sk
+421 911 479 761