Čas potrebný na službu:   45 minút  
Základná manikúra s ošetrujúcim lakom - vykonávame ju buď suchú pomocou zmäkčovadla alebo mokrú za použitia vodného kúpeľa. Vhodnejší spôsob odporučí naša manikérka.


Čas potrebný na službu:   60 minút  
Manikúra sa robí s lakmi na nechty značky ORLY. Po základnej manikúre sa aplikuje podlak, následne dve farebné vrstvy laku a nadlak. Po zaschnutí sa nanesie na kutikulu výživný olej a ruky hydratujeme ošetrujúcim krémom.


Čas potrebný na službu: 45 minút
Japonská manikúra  – vykonávame ju po základnej manikúre. Je určená pre klientky, ktoré majú jemné, krehké, lámavé alebo štiepajúce sa nechty. Tiež pre klientky so zdravými nechtami, ktoré chcú lesk a dokonalú manikúru bez každodennej starostlivosti.


Čas potrebný na prácu: 90 minút
Manikúra wellness – vykonávame ju po základnej manikúre. Pokožka rúk je často prvá, na ktorej sa prejavujú príznaky starnutia, a preto je tento spôsob manikúry obohatený o tri ďalšie kroky.


Čas potrebný na službu:  60 minút
Ide o permanentné lakovanie gélom na 2-3 týždne. Je určená pre klientky, ktoré uprednostňujú prirodzený vzhľad nechtov a nemajú čas na ich každodennú úpravu a starostlivosť.


Čas potrebný na prácu: 90 až 120 minút 
Gélové nechty – nová modelácia - je vhodná pre dámy, ktoré nie sú spokojné s dĺžkou, prípadne tvarom vlastných nechtov. Ide o predĺženie nechtov buď pomocou umelých tipov alebo šablón a spevnenie stavebným modelovacím gélom. Prípadné lakovanie, lakovanie gélom alebo nail art je brané ako doplnková služba.


Čas potrebný na prácu   20 - 30 minút
V ponuke máme aj rôzne doplnkové služby, ktoré sú obyčajne zahrnuté v niektorej z našich služieb, ale klientky si ich tu môžu zvoliť aj samostatne.