IBD JUSTGELS


JUSTGELs od IBD (dálej gél lak) je tzv. 14-dňová manikúra, 14-dňové lakovanie, ktoré zaručene vydrží.


Ľahko odstrániteľný gél lak s jednoduchým nanášaním ako obyčajný lak. Jeho perfektné zloženie zabezpečuje ľahkú aplikáciu a dlhotrvajúci lesk. Žiadne olupovanie, žiadne rozmazávanie.

Gél lak eliminuje odlupovanie, rozmazávanie a praskanie ako pri klasických lakoch. Nanáša sa v dvoch vrstvách, vytvrdzuje sa v lampe a vydrží dva týždne.

Gél lak chráni prírodné nechty, nepoškodzuje ich a po odstránení ich necháva zdravé a silné. Po 10-minútovom pôsobení odstraňovača Gél lal Remover-u, gél lak jednoducho odlúpneme a nemusíme ho pilovať ani inak brúsiť.

Gél lak systém má všetko potrebné od začiatku až po koniec na perfektne urobenú gelovú manikúru s vysokým leskom. Ak je používaný ako systém, tieto produkty poskytujú dlhú trvácnosť a krásny vzhľad dokonale upravených nechtov.


Postup:

  1. Jemným pilníkom vysokej zrnitosti ideálne špongiovým odstránime lesklý povrch nechtu a teda ho zmatníme.
  2. Na upravené nechty nanesieme prípravok JustGel Nail Prep a necháme zaschnúť. JustGel Nail Prep ponecháva pH a eliminuje vlhkosť z nechtov.
  3. Štetčekom aplikujeme základnú vrstvu JustGel Base Coat, ktorú rozotrieme špongiou IBD Nail Wipes a necháme vytvrdnúť v UV lampe 1minútu. Vzhľad by mal byť matný, nie lesklý. JustGel Base Coat pripraví nechty na maximálnu priľnavosť.
  4. Aplikujeme dve vrstvy JustGel UV laku a zakaždým necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty.
  5. Nanesieme vrchnú vrstvu  JustGel Top Coat a necháme vytvrdnúť 3 minúty. JustGel Top Coat  dodáva manikúre zrkadlovo lesklý povrch.
  6. Nechty utrieme prípravkom JustGel Cleanser na odstránenie výpotkov. JustGel Cleanser je okamžitý odstraňovač výpotkov.


Odstránenie:

JustGel Remover kvapneme na tampón alebo na špeciálne pripravené alobalové tampóny Nail Wraps a obalíme necht. Necháme pôsobiť 10 minút. Následne JustGel jednoducho odlúpneme.