O nás

Spoločnosť ERROW s.r.o. sa venuje obchodnej činnosti od roku 2005. Zameriava sa na distribúciu a predaj najkvalitnejších produktov na svetovom trhu pre manikérky, pedikérky a nechtové dizajnérky. Koncom roka 2013 sme sa začali venovať aj predaju výrobkov ORLY konečnému užívateľovi vstupom do retailového reťazca dm drogerie markt a tak priniesť naše výrobky širokej verejnosti.

Motto spoločnosti: „náš zákazník náš pán“ sa odzrkadľuje vo vysoko profesionálnom prístupe k zákazníkovi a v nadštandardnom servise. Za krátke obdobie našej pôsobnosti na Slovenskom trhu sme si uvedomili, čo slovenské dámy potrebujú, čo ich zaujíma a čo je pre nich dôležité. 

❝ Krása nie je všetko, ale prvý dojem je veľmi dôležitý.❞

Mnoho nechtových dizajnérov ako aj salónov, ktoré ponúkajú služby v oblasti manikúry, pedikúry alebo nechtového dizajnu ale aj mnoho laikov určite pozná spoločnosť Errow. Tým, ktorí nás poznajú, chceme poďakovať za spoluprácu a dôveru v nás. Tí,  čo nás chcú spoznať, by sme sa radi predstavili.

Spoločnosť je založená a spravovaná ako rodinná firma, ktorá rozvíja svoje podnikanie v dvoch oblastiach - salón ERROW - so službami (manikúra, pedikúra, kozmetika, kaderníctvo) a ako výhradný distribútor produktov ORLY, IBD a Astonishing nails (pre SR od roku 2005 a pre ČR od 1.3.2019), čo predstavuje 
širokú paletu odtieňov lakov na nechty, gél lakov, ošetrujúcich prípravkov na nechty  ako aj pokožky rúk, nôh a celého tela, gély a akryly na dokonalú modeláciu umelých nechtov a  iné produkty pre jednoduchú ale kvalitnú prácu manikérov a pedikérov. Koncom roka 2020 sme sa stali výhradným distribútorom (SR a ČR) pre ďalšieho exkluzívneho výrobcu nechtovej kozmetiky NAIL ALLIANCE (USA) s dvoma značkami GELISH (zameraná na gél laky a umelé nechty)  a MORGAN TAYLOR (zameraná na laky na nechty, ošetrujúce pripravky a SPA prípravky na manikúru a pedikúru). 

Filozofiou našej spoločnosti je priniesť na náš trh kvalitu za prijateľnú cenu s vysokou úrovňou služieb a profesionálnym prístupom v nadštandardnom servise. Každá klientka má iné nároky. Niekomu vyhovuje to, inému zasa ono. Sme tu pre vás, aby sme vyhoveli všetkých vašim požiadavkách a čo najviac sa priblížili vašim predstavám o dokonalej  manikúre a pedikúre.