• Window Shopping 18ml (20871) na errow.sk
  • Window Shopping 18ml (20871) na errow.sk
  • Window Shopping 18ml (20871) na errow.sk
  • Window Shopping 18ml (20871) na errow.sk

Lak Window Shopping 18ml

  • Značka: ORLY
  • Kód produktu: 20871
  • Cena: 9,99 €
  • ( Bez DPH: 8,33 € )

Lak Window Shopping 18ml


Na jar budete IN s novou kolekciou lakov na nechty Melrose, ktorá premení vaše nechty v rozkvitnutú záhradu.

Tak sme sa konečne dočkali teplých slnečných dní. Zahodili sme zimné oblečenie a svoj outfit môžeme vylepšiť pestrou paletou trendy odtienov lakov od ORLY.

Kolekcia lakov Melrose vás vezme na prechádzku po L.A, druhého najľudnatejšieho štátu v USA. Prečo práve tu? Pretože L.A. je jedným z najvýznamnejších svetových centier kultúry, medzinárodného obchodu, vzdelávania, vedy a technológií. Pod rozpáleným slnkom, stretnete mix ľudí rôznych národností, v baroch alebo na uliciach sa môžete započúvať do všetkých hudobných žánrov, od klasiky až po modernu. L.A. je jednoducho mesto, ktoré nikdy nespí a vždy má čo ponúknuť.

Urobte si prechádzku slávnou nákupnou mäkkou, ktorá sa rozprestiera od Silver Lake až k Santa Monice. Nájdete tu designové návrhárstva, typické nezávislé obchodíky, reštaurácie a jedno z najpopulárnejších kvetinárstiev v L.A. Tato turisticky vyhľadávaná oblasť vám poodhalí kúzlo rozmanitosti, na ktorú narazíte na každom rohu. Nuda a stereotyp tu nehrozí. Byť originálny, byť vidieť, alebo počuť je tu priam povinnosťou.

A taká je aj nová kolekcia Orly lakov na nechty, v ktorej nájdete odtiene pripomínajúce zmesku kyslých žuvačiek, korálov, malín a mentolovo-tyrkysové odtiene, ktoré sú zjemnené ružovým nude nádychom. Nová kolekcia kombinuje odtiene matné až po ultra lesklé, cez jemne trblietavé nebo želatínovo priesvitné.

Naviac, kolekciu Merlose si môžete zakúpiť ako lak, mini lak, gél lak (GEL FX) alebo gél lak bez potreby lampy (EPIX).

Ako jeden z renomovaných producentov výrobkov pre starostlivosť o nechty, ORLY pre každé ročné obdobie prináša nové farebné kolekcie a obnovuje stálu kolekciu viac ako 200 odtieňov lakov, ktoré sú bez škodlivých látok (12 FREE FORMULA) ako DBP, toluénu, formaldehydu, gáforu, MEHQ, formaldehydových živíc, parabénov, gluténu, etyltosylamidu, xylénu, živočíšnych derivátov a MIT. ORLY laky nie sú testované na zvieratách (CRUELTY FREE) a sú VEGAN čo znamená, že neobsahujú žiadne látky živočíšneho pôvodu. Každý lak je vybavený unikátnym pogumovaným uzáverom (GRIPPER CUP) a geniálnym štetcom so 600 štetinami.

Postup aplikácie:

1) Dezinfikovať nechty a ruky prípravkom Clean Prep.

2) Upraviť nechty pilníkom a pozatláčať kožtičky pusherom.

3) Aplikovať vhodný podlak. Skúste ORLY BONDER.

4) Naniesť tenkú vrstvu Orly laku na necht a nechať zaschnúť.

5) Opakovať krok 4.

6) Aplikovať vhodný nadlak. Skúste ORLY POLISHIELD pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

7) Naniesť olejček na kožtičky na dokončenie manikúry.


CB Lak Peony Chunky Glitter 11ml

9,50 € Bez DPH: 7,92 €

EPIX Silver Screen 18ml

14,90 € Bez DPH: 12,42 €

Lak Nite Owl 18ml

9,99 € Bez DPH: 8,33 €

Nálepka - KOR004NY

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

Nálepka - KOR015S

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

Nálepka - SFLS005S

3,15 € Bez DPH: 2,63 €