O SPOLOČNOSTI IBD

           

Viac ako štyri desaťročia je IBD (tiež známa pod názvom International Beauty Design), lídrom v odvetví starostlivosti o nechty, kde na trhu dominuje s technológiami svetovej triedy a bezkonkurenčnou inováciou. Ako dôveryhodný partner pre špičkových odborníkov na nechty po celom svete, IBD vyvinula už ikonické produkty, ako je napr. segment Hard Gel, ktorý sa stal najpredávanejším produktom s prívlastkom "musíš ho mať" pre všetkých manikérov v nechtov priemysle.

S produktovým katalógom od Akrylov po Gély je IBD hrdá na to, že prenáša svoje skúsenosti do výrobkov a ako sú gél laky, profesionálne laky, gély a stavebné gély, čím pokrýva celé spektrum profesionálneho nechtového priemyslu.

Rýchla doba si vyžaduje rýchle ale dokonalé riešenia. IBD JUST GEL POLISH to je takmer 200 nádherných odtieňov gél lakov s vysokým leskom a trvácnosťou manikúry dva až tri týždne. Jednoduchá aplikácia, rýchle a šetrné odstránenie, to je presne to čo si vyžaduje dnes moderná žena. Široká škála farieb a jednoduché nanášanie a odstraňovanie je výhoda pre efektivitu vašej práce.