Školenia

Spoločnosť ERROW s.r.o. poskytuje skupinové a individuálne školenia, na ktorých Vám odprezentujeme:

  • Novinky v oblasti prírodnej starostlivosti o nechty značky ORLY - ORLY GEL FX BODYGUARD (spevňujúci gél)  vs. ORLY GEL FX BUILDER IN A BOTTLE (stavebný gél).
  • Novinky v oblasti umelých nechtov od IBD - Control gél - spájajúci výhody akrylu a gélu v jednom produkte.
  • Novinky v oblasti gél lak manikúry - GELOSOPHY - od značky ASTONISHING.
  • Pracovné postupy s gél lakmi / gélmi od jednotlivých značiek.

V súčastnosti organizujeme skupinové školenie na tému: Všetko čo by ste mali vedieť o gél lak manikúre od ORLY GELFX.   

Program:

10:00 - 12:00 ORLY gél lak manikúra - na základe ukážok si pod odborným dohľadom vyskúšate aplikáciu stavebného gélu ORLY GELFX BUILDER IN A BOTTLE a spevňujúceho gélu ORLY GELFX BODYGUARD, spolu s aplikáciou farebného ORLY gél laku.

12:00 - 12:30 Prestávka

12:30 - 14:30 Zoznámime Vás s novinkami od ORLY  zimnou kolekciou lakov a gél lakov ARTISTIC FROST, vyskúšate si pracu s novými ORLY GELFX Topcoatmi (vrchnými vrstvami gél laku) ako - Matte Topcoats (zmatňujúca vrshná vrstva)  - No Cleanse Topcoat (bezvýpotková vrchná vrstva) - No File Topcoat (ľahko odstrániteľná vrchná vrstva bez nutnosti brúsenia)  a samozrejme vylepšený ORLY GELFX Basecoat (základná vrstva gél laku).

14:30 : 15:00 Prestávka

15:00 - 17:00 Na záver bude ukážka práce s ORLY PRO - prípravkami pre wellness manikúru / pedikúru spolu s oboznámením sa s celým portfóliom ORLY produktov.

Dátum a hodina konania: 25.11.2019 ;  10:00 – 17:00 hod.

Mesto konania: Bratislava,  podrobnosti budú upresnené

Cena školenia: 20 €.

V cene školenia je zahrnuté: Certifikát, manuály, katalógy, občerstvenie, darček.
Na školení si môžete zakúpiť produkty s 10 % zľavou. Dozviete sa všetko o produktoch a ako s nimi pracovať. Taktiež uvidíte názorné ukážky a budete mať možnosť si ich vyskúšať.

Predbežné prihlášky zasielajte na email: errow@errow.sk,  prípadne sa prihlasujte telefonicky na mobil: 0911 47 97 61 alebo cez rezervačný systém.

V prihláške prosím uvádzajte: mesto, fakturačné údaje (IČO aj DIČ), meno a priezvisko (bude uvedené na certifikáte), telefónny kontakt.

Tak isto v priestoroch spoločnosti ERROW s.r.o. v Bratislave celoročne poskytujeme individuálne zaškolenie v zmysle vyššie uvedeného - rezervácie cez rezervačný systém.