Nail Wipes 80 ks - IBD - špongie

  • Značka: IBD
  • Kód produktu: 483582
  • Bežná cena: 8,75 €
  • Vaša cena: 3,00 €
  • ( Bez DPH: 2,50 € )

Nail Wipes 80 ks - IBD - špongie

Bezvláknové špongiové tampóny nepoškriabu ani nezmatnia povrch nechtu. Ekonomický a hygienický spôsob na odsránenie lepkavých zvyškov gélu spolu s Cleanser Plus ako aj prachu pred aplikáciou výrobkov. Taktiež sa môžu použiť na odstránenie laku na nechty ako alternatíva vatových tampónov.

IBD JustGel je jednoducho ideálny neolupujúci sa gél lak, s vysokým leskom farby. Tento 100% čistý gél sa aplikuje ako lak na nechty a výsledkom je sýtejšia a lesklejšia farba. Čas aplikácie bude hrať vo Váš prospech, pretože tento všestranný gél na nechty sa vytvrdzuje rýchlo v LED aj UV lampe. Spevňuje prírodné nechty a manikúra vydrží neuveriteľne dlho. IBD JustGel je vhodný na manikúru aj pedikúru. Tento systém sa ľahko aplikuje a zahŕňa nasledovné výrobky - BONDER, BASECOAT, TOPCOAT a farebný gél lak s viac ako 114 odtieňmi.


Nie je nutná žiadna ďalšia investícia do vedľajších produktov, stačí použiť svoj vlastný alkohol obsahujúci prípravok na odstránenie lepivých zvyškov gélu alebo vlastný acetón na odstránenie gél laku iba za 10 minút. Pretože to je čistý 100% gél, jeho životnosť oproti laku je omnoho dlhšia – nevyparuje sa a teda nehustne.


Vlastnosti

- 100% čistý gél

- neodlupuje sa, vysoký lesk farby

- výdrž manikúry 2 – 6 týždňov

- nanáša sa štetcom ako klasický lak na nechty

- ľahko aplikovateľný na prirodzené, gélové aj akrylové nechty

- vytvrdzovanie v LED aj UV lampe

- zanecháva nechty pevnejšie

- odstránenie do 10 min. bez potreby brúsenia alebo pilníkovania