Spin Off 18ml - ORLY EPIX - gélový hybridný systém na nechty

  • Značka: ORLY
  • Kód produktu: 29972
  • Bežná cena: 14,90 €
  • Vaša cena: 4,00 €
  • ( Bez DPH: 3,33 € )

Spin Off 18ml - ORLY EPIX - gélový hybridný systém na nechty

ORLY EPIX hybridný gél na nechty fialové farby.

ORLY EPIX FLEXIBLE SYSTEM je ďalším krokom v oblasti vývoja nechtového priemyslu, ktorý ho radí do medzere medzi klasické laky na nechty a gél laky. Hlavnou výhodou je jednoduchá aplikácia / odstránenie a vytvrdenie prirodzeným svetlom. Je to dvojkrokový systém - farebný odtieň a sealcoat (vrchná vrstva). ORLY EPIX ponúka 60+ nových odtieňov vo veľkosti 18 ml. Navyše ORLY EPIX hybridné gély sú bez škodlivých látok (12 FREE FORMULA) ako DBP, toluénu, formaldehydu, gáfru, MEHQ, formaldehydu živíc, parabénov, lepku, etyltosylamidu, xylénu, živočíšnych derivátov a MIT, nie sú testované na zvieratách (Cruelty FREE) a sú VEGAN čo znamená, že neobsahujú žiadne látky živočíšneho pôvodu.

Použitie:

Krok 1 - Urobte precízne základné manikúru. Aplikujte prvú vrstvu ORLY EPIX FLEXIBLE COLOR na všetkých 10 nechtov. Pre dokonalý vzhľad aplikujte druhú vrstvu ORLY EPIX FLEXIBLE COLOR.

Krok 2 - Manikúru ukončite aplikáciou jednej vrstvy ORLY EPIX FLEXIBLE SEALCOAT. Manikúru nechajte 10 min. vytvrdiť na okolitom svetle. Pre dlhotrvajúci výsledok znovu aplikujte SEALCOAT po 3 dňoch.

Odstránenie: Manikúru odstránite klasickým odlakovačom. * Ryhy a šmuhy sa samy zahladia, kým ORLY EPIX FLEXIBLE COLOR úplne "zaschne" (vytvrdí sa).

 

 

Cherry Creme 11ml - ORLY COLOR BLAST - lak na nechty

3,00 € 9,50 € Bez DPH: 2,50 €

Luxe 18ml - ORLY lak na nechty

9,99 € Bez DPH: 8,33 €

Pomarančové drievko veľké

0,30 € Bez DPH: 0,25 €

Snow Worries 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty