Builder In A Bottle 18ml - ORLY GELFX - priehľadný odlakovatelný stavebný gél

  • Značka: ORLY
  • Kód produktu: 3300000
  • Cena: 56,25 €
  • ( Bez DPH: 46,88 € )

Builder In A Bottle 18ml - ORLY GELFX - priehľadný odlakovatelný stavebný gél

Priehľadný, odlakovateľný stavebný gél na predlžovanie nechtov, vytvrditeľný LED/UV lampe.

All-in-one produkt nepotrebujete dodatočné nádobky a štetce. Produkt je zabalený v ikonickej ORLY fľaštičke spolu s patentovaným pogumovaným vrchnáčikom, ktorý obsahuje fantastický štetec so 600 štetinami. Obsahom je kryštálovo priehľadný, odlakovateľný stavebný gél, ktorý môže slúžiť aj ako perfektný základ pre aplikáciu farebného ORLY gél laku. 

Aplikácia je veľmi jednoduchá, gél je samozarovnávajúci sa, bez akéhokoľvek zápachu , pálenia pri vytvrdzovaní a bez zbytočného lepkavého neporiadku. Na predlžovanie nechtov ho môžete aplikovať pomocou šablóny alebo aj na typy. Výsledkom sú ľahké, priehľadné , dlhé a pevné nechty bez praskania alebo bolestivého lámania. Benefitom je menej brúsenia (upravovania nechtov pilníkom) z toho plynúce menej prachu.  ORLY GEL FX Builder In A Bottle obsahuje vitamíny A a E a provitamín B5 pre zdravý rast nechtov.
 
Požadovaný čas na aplikáciu nových gélových nechtov je 45 min., doplnenie nechtov potom vyžaduje 25 min. Z jedného produktu (fľaštičky) ORLY Builder In A Bottle je možné obslúžiť až 16 klientov, v závislosti na dĺžke umelých nechtov.  

Pretože sa jedná o produkt all-in-one, umožňuje všetkým úrovniam manikérok s ním jednoducho a rýchlo vytvoriť umelé nechty alebo ich doplnenie. Navyše je to odlakovateľný stavebný gél a teda významne redukuje čas na odstránenie a minimalizuje poškodenie nechtov.


Pozrite si reklamný spot.
Ascension 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Connect The Dots 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Lips Like Sugar 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Purple Crush 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Rinse & Repeat 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Shine 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty

20,00 € Bez DPH: 16,67 €