Natural 56g - IBD Control Gel - hybridný (stavebný) gél na nechty

  • Značka: IBD
  • Kód produktu: 67774
  • Cena: 56,25 €
  • ( Bez DPH: 46,88 € )

Natural 56g - IBD Control Gel - hybridný (stavebný) gél na nechty

IBD Control Gel Natural 56g - krycí neutrálny nude odtieň hybridného (stavebného) gélu (tiež polygél).

Vytvorte gélové nechty rýchlejšie, ľahšie a jednoduchšie. Posuňte sa na novú generáciu hybridného gélu, ktorý v sebe skrýva to najlepšie z oboch systémov pre umelé nechty - akryl/gél - a tak vám dáva možnosť kontrolovať každý krok jeho aplikácie pre čo najjednoduchšiu prácu - rýchle vytlačenie gélu z tuby, hladké nabranie na špachtľu a aj umiestnenie na necht či šablónu. Hybridný gél sa nerozteká po nechte bez použitia štetca a Control Solution. Takýmto spôsobom získate úplnú kontrolu nad tvarovaním gélu a jeho detailné spracovanie všade tam kde potrebujete. Samotné vytvrdenie gélu v  LED/UV lampe (1 min./ 2 min.) je už iba hračkou. Výsledkom sú silné, flexibilné a ľahké nechty. Práca je bez nepríjemného zápachu.

Jednoduchý návod na použitie:

Krok 1: Kontrola dávkovania

Vytlačením z tuby jednoducho a rýchlo môžete odobrať potrebné množstvo špachtľou. Nie je potrebné žiadne premiešavanie a gél je bez zápachu.

Krok 2: Aplikácia pod úplnou kontrolou

Aplikujte odobrané množstvo hybridného gélu na necht. Špachtľou dostanete gél priamo na želané miesto, gél sa nerozteká a môžete ho tvarovať a posúvať ako potrebujete.


Krok 3: Tvarovanie a vyrovnávanie pod kontrolou

Hybridný gél je len jemne samozarovnávací, to umožňuje aby ste ho pohodlne pomocou štetca a Control Solution rozotreli po povrchu nechtu/šablóny aj na tie najproblematickejšie miesta.


Krok 4: Komplexná kontrola

Zabudnite na závod s časom a tvarujte hybridný gél dovtedy, kým ste úplne spokojná s tvarom umelých nechtov. Akonáhle ste dosiahli želaný tvar, môžete prikročiť k vytvrdeniu v LED (1 min.) alebo UV (2 min.) lampe. Prácu ukončite dotvarovaním nechtu pilníkom (IBD Emerald) a nakoniec aplikujte IBD Intense Seal a opätovne vytvrďte v LED (1 min.) alebo UV (2 min.) lampe. Follow The Petals 15ml - GELISH - gél lak na nechty
Foot File - ORLY - pilník na chodidlá

27,50 € Bez DPH: 22,92 €

Polishield 118ml - ORLY - vrchná vrstva laku na nechty
Put The Top Down 18ml - ORLY lak na nechty