Control Gel Clear 56g

  • Značka: IBD
  • Kód produktu: 67769
  • Cena: 56,25 €
  • ( Bez DPH: 46,88 € )

Control Gel Clear 56g

IBD Control Gel Clear - bezfarebný, priehľadný hybridný (stavebný) gél (tiež polygél).

Vytvorte gélové nechty rýchlejšie, ľahšie a jednoduchšie. Posuňte sa na novú generáciu hybridného gélu, ktorý v sebe skrýva to najlepšie z oboch systémov pre umelé nechty - akryl/gél - a tak vám dáva možnosť kontrolovať každý krok jeho aplikácie pre čo najjednoduchšiu prácu - rýchle vytlačenie gélu z tuby, hladké nabranie na špachtľu a aj umiestnenie na necht či šablónu. Hybridný gél sa nerozteká po nechte bez použitia štetca a Control Solution. Takýmto spôsobom získate úplnú kontrolu nad tvarovaním gélu a jeho detailné spracovanie všade tam kde potrebujete. Samotné vytvrdenie gélu v  LED/UV lampe (1 min./ 2 min.) je už iba hračkou. Výsledkom sú silné, flexibilné a ľahké nechty. Práca je bez nepríjemného zápachu.

Jednoduchý návod na použitie:

Krok 1: Kontrola dávkovania

Vytlačením z tuby jednoducho a rýchlo môžete odobrať potrebné množstvo špachtľou. Nie je potrebné žiadne premiešavanie a gél je bez zápachu.

Krok 2: Aplikácia pod úplnou kontrolou

Aplikujte odobrané množstvo hybridného gélu na necht. Špachtľou dostanete gél priamo na želané miesto, gél sa nerozteká a môžete ho tvarovať a posúvať ako potrebujete.


Krok 3: Tvarovanie a vyrovnávanie pod kontrolou

Hybridný gél je len jemne samozarovnávací, to umožňuje aby ste ho pohodlne pomocou štetca a Control Solution rozotreli po povrchu nechtu/šablóny aj na tie najproblematickejšie miesta.


Krok 4: Komplexná kontrola

Zabudnite na závod s časom a tvarujte hybridný gél dovtedy, kým ste úplne spokojná s tvarom umelých nechtov. Akonáhle ste dosiahli želaný tvar, môžete prikročiť k vytvrdeniu v LED (1 min.) alebo UV (2 min.) lampe. Prácu ukončite dotvarovaním nechtu pilníkom (IBD Emerald) a nakoniec aplikujte IBD Intense Seal a opätovne vytvrďte v LED (1 min.) alebo UV (2 min.) lampe. Acrylic Powder Cover 25 g

9,50 € Bez DPH: 7,92 €

Gelosophy (#087) Number 87 15ml

17,50 € Bez DPH: 14,58 €

Kefka na manikúru

4,00 € Bez DPH: 3,33 €

Nálepka - KOR005NP

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

Snap Dry 11ml

10,50 € Bez DPH: 8,75 €

What's The Big Teal 18ml - ORLY lak na nechty