Lost In The Maize 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetrujúci farebný lak na nechty

  • Značka: ORLY
  • Kód produktu: 2010026
  • Cena: 10,99 €
  • ( Bez DPH: 9,16 € )

Lost In The Maize 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetrujúci farebný lak na nechty

ORLY Breathable ošetrujúci farebný lak na nechty Lost In The Maize z jesenno/zimnej kolekcie 2022 - IN THE SPIRIT - má zlatú farbu s perleťou. 

Ošetrujúce farebné laky -  ORLY Breathable Treatment + Color – prináša ako prvá značka prevratnú jednokrokovú manikúru pre krásu a zdravie vašich nechtov – profesionálne ošetrujúce prípravky a farebný lak v jednom. Je to alternatíva k lakom na nechty a ošetrujúcim prípravkom. Tradičné laky tvoria na nechte štít, ktorý k nechtu neprepúšťa hydratáciu a kyslík. To znamená, že im čas od času musíte dopriať odpočinok a regeneráciu. Orly Breathable im naopak dovolí spoločne s arganovým olejem, vitamínom B5 a C dostať sa do nechtu. Podporuje tak jeho zdravý rast. Nepotrebujete podlak ani nadlak. Dobu lakovania si skrátite na polovicu a farba dlho vydrží.

ORLY ako jeden z najinovatívnejších producentov výrobkov pre starostlivosť o nechty, každoročne prináša nové farebné kolekcie a nové výrobky, ktoré sú bez škodlivých látok (13 FREE FORMULA) ako DBP, toluénu, formaldehydu, gáforu, TPP, MEHQ, formaldehydových živíc, parabénov, gluténu, etyltosylamidu, xylénu, živočíšnych derivátov a MIT. ORLY laky nie sú testované na zvieratách (CRUELTY FREE - certifikát Leaping Bunny) a sú VEGAN čo znamená, že neobsahujú žiadne látky živočíšneho pôvodu. Každý lak je vybavený unikátnym pogumovaným uzáverom (GRIPPER CUP) a geniálnym štetcom so 600 štetinami.

Použitie:

Aplikácia doma – na upravené a čisté nechty naneste 2 vrstvy obľúbeného ORLY Breathable Treatment + Color.

*Pre extra lesk nechtu a jeho ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable Tretment + Shine.

Aplikácia v salóne – vykonajte základnú manikúru – upravte dĺžku a tvar nechtov, pozatláčajte kožtičky a ak je treba odstráňte prebytočnú časť, urobte masáž rúk a zápästí, ruky opláchnite a nechty odmastite. Aplikujte 2 vrstvy ORLY Breathable Treatment + Color.

*Pre extra lesk nechtu a jeho ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable Tretment + Shine.

Prírodná nechtová kozmetika Orly sa vyznačuje vysokou kvalitou. Kozmetika hollywoodskych hviezd už od roku 1975.

Frost Smitten 18ml - ORLY lak na nechty
Lak Push The Limit 18ml - ORLY - lak na nechty
Nálepka - SFLS007B

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

Pumps Or Cowboy Boots? 15ml - GELISH - gél lak na nechty
Tiara 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty

20,00 € Bez DPH: 16,67 €