LED/UV Builder Gel Cover Pink 45g

  • Značka: ASTONISHING
  • Kód produktu: 1210878517
  • Cena: 43,75 €
  • ( Bez DPH: 36,46 € )

LED/UV Builder Gel Cover Pink 45g

Získajte pevnosť akrylu s čírim vzhľadom gélu za kratší čas.  ASTONISHING NAILS LED/UV stavebné gély ponúkajú rovnakú kvalitu, na ktorú ste si zvykli v rámci tradičného sortimentu UV stavebných gélov pričom čas vytvrdzovania v LED LAMPE je kratší. Zloženie LED/UV stavebného gélu umožňuje absolútnu kontrolu a opracovateľnosť pre manikérky na vytvorenie dokonalých gélových nechtov s ľubovoľnou dĺžkou, vhodné aj na nechty na nohách. Jasné gélov v rôznej viskozite, žiarivo biely s veľkým pokrytím, brilantné priesvitné ružové a elegantný kryt ružovej umožňujú vytvárať štýlové prirodzene vyzerajúce nechty prekonať akúkoľvek inú značku.

CLEAR gély s rôznou viskozitou, BRIGHT WHITE so skvelým krytím, žiarivý TRANSLUCENT PINK a elegantný COVER PINK Vám umožnia vytvoriť štýlové prirodzene vyzerajúce nechty.

 

LED/UV Builder Gel Clear I – krištáľovo jasný  – so strednou viskozitou.

LED/UV Builder Gel Clear II – krištáľovo jasný  – s vysokou viskozitou  – perfektný na modeláž – na extrémne dlhé nechty – vhodný na použitie v prostredí s vysokou okolitou teplotou (leto).

 

Clear I a Clear II spĺňajú požiadavky salónov, kde čas počas sezóny je rozhodujúci. Použite Clear I počas chladnejších mesiacov – stredná viskozita. Clear II používajte v letných mesiacoch – vysoká viskozita. Majte úplnú kontrolu nad ich aplikáciou.

 

LED/UV Builder Gel Bright White – belší ako biely, pre jedinečnú bielu špičku – stredná viskozita.

LED/UV Builder Gel Translucent Pink – transparentná ružová pre prirodzený vzhľad nechtu – stredná viskozita.

LED/UV Builder Gel Cover Pink – ideálny na predĺženie nechtu, zamaskovanie zničených nechtov alebo iba na vytvorenie ich prirodzeného vzhľadu – stredná viskozita.

 

Vlastnosti

- vytvrdzovací čas : LED: 30-60 sekúnd, UV: 2 minúty

CB Lak Shamrock Gloss Glitter 11ml

9,50 € Bez DPH: 7,92 €

Lak Serendipty 14ml

9,50 € Bez DPH: 7,92 €

Lovella 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Perfect French tipy 8 - 50 ks

7,50 € Bez DPH: 6,25 €

Pixy Stix 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Red Flare 5,3ml - ORLY mini lak na nechty