HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI NORMÁLNEJ
Čas potrebný na službu: 30 minút
Vykonáva sa po dôkladnom zmäkčení pleti zmäkčovadlom. Čistenie pleti sa vykonáva šetrne a opatrne mechanicky, aby sa pokožka neporanila.


Čas potrebný na službu: 30 minút
Ultra-jemné a pritom hĺbkové čistenie pleti, ktoré si dokonale užijete.
Výsledok - Pleť bude do hĺbky vyčistená.


Čas potrebný na službu:  1,0 hod
Ošetrenie pre cielené riešenie niektorej z dysfunkcií pleti (dehydratácia alebo citlivosť). Intenzívne naštartuje dlhodobé prevýchovné procesy pleti, ktoré podporíte doma tréningom pleti podľa odporúčania kozmetičky.
Výsledok  -  Dehydratovaná alebo citlivá pleť opäť získava svoj komfort a je intenzívne naštartovaná k tomu, aby začala fungovať správne a stala sa normálnou.


Čas potrebný na službu:  1,0 hod
Pomoc pleti prekonať zmeny ročného obdobia. Stimulovať určité orgány za účelom podporenia adaptácie pleti na rôzne obdobia roka.


Čas potrebný na službu:  1,5 hod
Inovatívna a vysoko efektívna starostlivosť o tvár odpovedajúca na hormonálne zmeny, ktoré sa prejavujú po 45 roku veku s okamžite viditeľnými výsledkami pre pevnejšiu, plnšiu, pružnejšiu pleť a vyhladenie vrások. Vďaka špeciálnej masáži zo salóna zároveň odídete zrelaxovaná a detoxikovaná.
Výsledok - Pleť bude úplne obnovená, pevnejšia, plnšia, pružnejšia. Vrásky budú vyhladené.


Čas potrebný na službu: 1,5 hod
Pleť bude rozžiarená tak, ako nikdy predtým. Toto ošetrenie vďaka unikátnej patentovanej technológii Hypopigmentaline dokonale vašu pleť rozjasní a zjednotí jej farbu. Zároveň spolu s domácim ošetrením redukuje pigmentové škvrny a zabraňuje ich obnove.
Výsledok - Pleť bude rozjasnená a zjednotená. Pigmentové škvrny minimalizované.


Čas potrebný na službu: 1,0 hod
Zabudnite na vrásky, pigmentové škvrny, mdlú a udusenú pleť spôsobenú smogom a fajčením. Toto ošetrenie odstráni z vašej pleti odumreté bunky, dodá jej kyslík, reštartuje ju a spevňuje. Vrásky a pigmentové škvrny sú minimalizované a póry sa zmenšujú.
Výsledok - Vrásky a ryhy budú vyhladené. Pigmentové škvrny minimalizované. Póry zmenšené.


Čas potrebný na službu: 1,0 hod
Intenzívne ošetrenie, ktoré poskytuje cielené a odborné riešenie pre akútne kožné dysfunkcie (akútna dehydratácia, citlivosť, akné alebo unavená a stresovaná pleť). Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salóna zároveň odídete oddýchnutá.
Výsledok - Akútne dehydratovaná pleť je intenzívne hydratovaná a jemné linky a vrásky z dehydratácie miznú. Akútne citlivá pleť je upokojená. Mastná pleť s akné je čistejšia, póry sú stiahnuté.