HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI NORMÁLNEJ
Čas potrebný na službu: 30 minút
Vykonáva sa po dôkladnom zmäkčení pleti zmäkčovadlom. Čistenie pleti sa vykonáva šetrne a opatrne mechanicky, aby sa pokožka neporanila.


Čas potrebný na službu: 60 minút
OŠETRENIE PLETI, KTORÉ JEMNE ČISTÍ PLEŤ, POKOŽKA JE OKYSLIČENÁ, ENERGIZOVANÁ, ČISTÁ A JASNÁ.


Čas potrebný na službu:  60 min.
OŠETRENIE VÁM UMOŽNÍ RELAXOVAŤ, NAVRÁTI HARMÓNIU PLETI A UDRŽIAVA PLEŤ DLHŠIE MLADÚ, DOPĹŇA POKOŽKU VODOU, KTORÁ JE ZDROJOM MLADOSTI.


Čas potrebný na službu:  60 min.
OŠETRENIE VÁM UMOŽNÍ RELAXOVAŤ, NAVRÁTI PLETI HARMÓNIU A UDRŽIAVA PLEŤ DLHŠIE MLADÚ, ČISTÍ POKOŽKU A OBNOVUJE JEJ ROVNOVÁHU.


Čas potrebný na službu:  60 min.
OŠETRENIE PRI ÚNAVE, REKONVALESCENCII ALEBO PO DIÉTACH, POKOŽKA STRÁCA VITALITU, RYSY KOŽE SA JAVIA AKO VÝRAZNÉ, PLEŤ SA STÁVA MATNOU, JE POTREBNÁ DÁVKA ENERGIE.


Čas potrebný na službu: 1,0 hod
Intenzívne ošetrenie, ktoré poskytuje cielené a odborné riešenie pre akútne kožné dysfunkcie (akútna dehydratácia, citlivosť, akné alebo unavená a stresovaná pleť). Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salóna zároveň odídete oddýchnutá.
Výsledok - Akútne dehydratovaná pleť je intenzívne hydratovaná a jemné linky a vrásky z dehydratácie miznú. Akútne citlivá pleť je upokojená. Mastná pleť s akné je čistejšia, póry sú stiahnuté.