Pánsky strih (strihanie strojčekom, umytie vlasov, sušenie vlasov) – 30 min.                                                                  
Služba zahŕňa strihanie celej hlavy so strojčekom s možnosťou kombinácie rôznych dĺžok, následné umývanie vlasov kde kaderník zvolí vhodný druh šampónu podľa typu vlasov a vlasovej pokožky hlavy a záverečné presušenie fénom. Služba trvá 30 minút, trvanie služby sa môže skrátiť alebo predĺžiť, čo závisí od náročnosti požadovaného strihu.


Dámsky strih krátke vlasy (umytie vlasov, regenerácia, strih, fúkaná, styling)  – 60 min.
Služba zahŕňa umytie vlasov, kde kaderník zvolí vhodný druh šampónu podľa typu vlasov a vlasovej pokožky hlavy a zbaví vlasy zvyškov stylingu a nečistôt čo je základný predpoklad pre kvalitný strih, po umytí kaderník vyberie vhodnú regeneráciu podľa typu vlasov a po dohode s klientom upraví vlasy do finálneho strihu podľa želania klienta.


Fúkaná krátke vlasy (umytie vlasov, fúkaná, styling) – 60 min.
Služba zahŕňa umytie vlasov, kde kaderník zvolí vhodný druh šampónu podľa typu vlasov a vlasovej pokožky hlavy a zbaví vlasy zvyškov stylingu a nečistôt.


Farbenie krátke vlasy (farba, umytie vlasov, regenerácia, fúkaná, styling) – 90 min.        
Služba zahŕňa konzultáciu farebného odtieňa kde sa kaderník s klientom dohodne na požadovanom odtieni. Po dohode kaderník vlasy nafarbí a nechá pôsobiť, dobu pôsobenia určuje kaderník, po uplynutí tejto doby sa vlasy umyjú vhodným šampónom a nanesie sa regenerácia vhodná na daný typ vlasu.


Melír krátke vlasy (melír, tónovanie, umytie vlasov, regenerácia, fúkaná, styling) – 120 min.    
Služba zahŕňa melírovanie vlasov do alobalu alebo inou technikou ktorú si kaderník zvolí aby dosiahol požadovaný efekt, dobu pôsobenia melírovacej zmesi určuje kaderník. Po uplynutí tejto doby sa vlasy opláchnu vodou a ak je to potrebné premelírované vlasy sa natónujú požadovaným farebným odtieňom.


Kaderníčka nanesie farbu štetcom na pramienky vlasov od korienkov až po konce. Tie potom prečeše a nechá ich voľne medzi nenafarbeným zvyškom hlavy. Farba sa nechá pôsobiť istý čas a následne sa vlasy umyjú vhodným šampónom a nanesie sa regenerácia vhodná na daný typ vlasu. Kaderníčka vytvorí finálny účes a upraví vlasy s použitím vhodného stylingu do požadovaného tvaru podľa priania klienta. Cena služby sa odvíja od spotrebovaného materiálu. Služba trvá 180 až 240 minút, trvanie služby sa môže predĺžiť, čo závisí od náročnosti požadovaného finálneho účesu.


Kérastase regenerácia vlasov - umytie, regenerácia, styling, fúkaná  - 60 min.