Pánsky strih (strihanie strojčekom, umytie vlasov, sušenie vlasov) – 30 min.                                                                  
Služba zahŕňa strihanie celej hlavy so strojčekom s možnosťou kombinácie rôznych dĺžok, následné umývanie vlasov kde kaderník zvolí vhodný druh šampónu podľa typu vlasov a vlasovej pokožky hlavy a záverečné presušenie fénom. Služba trvá 30 minút, trvanie služby sa môže skrátiť alebo predĺžiť, čo závisí od náročnosti požadovaného strihu.


Dámsky strih krátke vlasy (umytie vlasov, regenerácia, strih, fúkaná, styling)  – 60 min.
Služba zahŕňa umytie vlasov, kde kaderník zvolí vhodný druh šampónu podľa typu vlasov a vlasovej pokožky hlavy a zbaví vlasy zvyškov stylingu a nečistôt čo je základný predpoklad pre kvalitný strih, po umytí kaderník vyberie vhodnú regeneráciu podľa typu vlasov a po dohode s klientom upraví vlasy do finálneho strihu podľa želania klienta.


Fúkaná krátke vlasy (umytie vlasov, fúkaná, styling) – 60 min.
Služba zahŕňa umytie vlasov, kde kaderník zvolí vhodný druh šampónu podľa typu vlasov a vlasovej pokožky hlavy a zbaví vlasy zvyškov stylingu a nečistôt.


Farbenie krátke vlasy (farba, umytie vlasov, regenerácia, fúkaná, styling) – 90 min.        
Služba zahŕňa konzultáciu farebného odtieňa kde sa kaderník s klientom dohodne na požadovanom odtieni. Po dohode kaderník vlasy nafarbí a nechá pôsobiť, dobu pôsobenia určuje kaderník, po uplynutí tejto doby sa vlasy umyjú vhodným šampónom a nanesie sa regenerácia vhodná na daný typ vlasu.


Melír krátke vlasy (melír, tónovanie, umytie vlasov, regenerácia, fúkaná, styling) – 120 min.    
Služba zahŕňa melírovanie vlasov do alobalu alebo inou technikou ktorú si kaderník zvolí aby dosiahol požadovaný efekt, dobu pôsobenia melírovacej zmesi určuje kaderník. Po uplynutí tejto doby sa vlasy opláchnu vodou a ak je to potrebné premelírované vlasy sa natónujú požadovaným farebným odtieňom.


Služba zahŕňa presvetlenie melírom špeciálnou technikou, dobu pôsobenia melírovacej zmesi určuje kaderník. Po uplynutí tejto doby sa vlasy opláchnu vodou a ak je to potrebné premelírované vlasy sa natónujú požadovaným farebným odtieňom.