Instant Moisturizer 500ml - LOVA SKIN - hydratačný krém na ruky a nohy

  • Kód produktu: 814001
  • Cena: 120.00 €
  • ( Bez DPH: 100.00 € )

Instant Moisturizer 500ml - LOVA SKIN - hydratačný krém na ruky a nohy

Za ideálnych podmienok naša pokožka je schopná samostatne získavať a udržiava potrebnú vlhkosť. Ale kto žije v ideálnych podmienkach? Moderný život predstavuje prostredie plné podmienok vysušujúcich pokožku, takže obnovenie jej hydratácie je najvyššou prioritou.

LOVASKIN Instant Moisturizer je luxusný krém, ktorý bol vytvorený s vysoko účinnými hydratačnými a výživnými rastlinnými výťažkami a aktívnymi látkami. Je to bohatý, nemastný krém, ktorý sa ľahko nanáša a zanecháva pokožku neodolateľne jemnú a vláčnu. Poskytne vašej pokožke okamžitú a dlhotrvajúcu vlhkosť a hydratáciu na ochranu prirodzenej bariéry pokožky. LOVASKIN Instant Moisturizer je viacúčelový krém, ktorý sa môže používať na nohy aj ruky.

Časté umývanie rúk odstraňuje nečistoty a patogény. Žiaľ, zbavuje pokožku aj ochranných olejov. Lipidová bariéra pokožky je tenká ochranná vrstva oleja na povrchu pokožky, ktorá vytvára štít medzi prostredím a epidermou. Pomáha chrániť pokožku a pomáha uzamykať vlhkosť. Odstránením kožno-lipidovej bariéry sa ruky dehydrujú a poškodia. Na ochranu pokožky pred chronickým umývaním rúk spôsobeným koronavírusom a dezinfekciou použite náš LOVASKIN Instant Moisturizer na boj proti suchej a popraskanej pokožke.

Udržujte svoju pokožku zdravú a mladistvú tým, že do svojej pravidelnej kozmetickej rutiny zaradíte LOVASKIN Instant Moisturizer.
Cozy Night 18ml - ORLY - lak na nechty

9.99 € Bez DPH: 8.33 €

Flakón s pumpičkou Euro (baňatý) objemu 250ml
Halo 18ml - ORLY - lak na nechty

9.99 € Bez DPH: 8.33 €