MANIKÚRA WELLNESS


Čas potrebný na prácu: 90 minút
Manikúra wellness – vykonávame ju po základnej manikúre. Pokožka rúk je často prvá, na ktorej sa prejavujú príznaky starnutia, a preto je tento spôsob manikúry obohatený o tri ďalšie kroky.

Tieto kroky zahrňujú čistiaci kúpeľ s prípravkom ORLY PRO PURIFYING SOAK, čo je soľ určená na luxusný kúpeľ, ktorý obsahuje výťažky z Mŕtveho mora a avokádový olej, s ktorým sa pokožka rúk príjemne uvoľní a pripraví na ďalšie ošetrenie. Ďalším krokom je odstránenie odumretých buniek s MOISTURIZING EXFOLIATOR-om čo  je luxusný hydratačný píling na ruky s obsahom kryštálov prírodnej cukrovej trstiny, ktorý dokonale vyhladí a zjemní pokožku. Zahalí ju do bohatej arómy talianskej mandarínky, zatiaľ čo kryštáliky cukrovej trstiny z nej jemne, ale efektívne odstraňujú odumreté bunky.

Pokožka bude vyzerať jemnejšia a mladšia, ruky budú oddýchnuté a hladké. Tretím krokom je detoxikácia pomocou ORLYPRO RENEWING MASK, čo je luxusná detoxikačná ílová maska s obsahom vulkanickej hliny, ktorá pomáha odstraňovať nečistoty, zmäkčovať kožu a prinavráti jej mladistvý vzhľad. Pokožku zahalí do bohatej arómy talianskej mandarínky a zároveň ju hydratuje, zbavuje toxínov a obnovuje vďaka zloženiu obsahujúceho vulkanické íly bohaté na minerály. Ruky budú oddýchnuté, jemné a dokonale vyživené.

CENNÍK

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Objednávky môžete realizovať aj na telefónnom čísle 0911 479 761 Otváracia doba Po - Pi 8:00-20:30; So 8:00-16:30