GÉL LAK MANIKÚRA


Čas potrebný na službu:  60 minút
Ide o permanentné lakovanie gélom na 2-3 týždne. Je určená pre klientky, ktoré uprednostňujú prirodzený vzhľad nechtov a nemajú čas na ich každodennú úpravu a starostlivosť.

Aplikácia nie je úplne vhodná na štiepajúce sa nechty, aj keď zo skúsenosti vieme, že to môže byť individuálne. Trvácnosť gél laku závisí od viacerých faktorov. Asi jedným z najdôležitejších je kvalita nechtu samotného. Táto metóda nám neumožňuje nechty predĺžiť. Gél lak nanášame po základnej manikúre v 4 veľmi tenkých vrstvách, vďaka čomu necht vyzerá decentne a je menej náchylný na odlupovanie. Gél FX  sa nedá odlakovať klasickým spôsobom, odporúčame odborné odstránenie v salóne. Predídete prípadnému poškodeniu nechtovej platničky neodborným odstránením. Používame špeciálne prípravky, v žiadnom prípade gél lak nezbrusujeme pilníkom. Táto metóda má byť šetrná k Vašim nechtom, preto je odstraňovanie zbrusovaním neprípustné! Na výber Vám ponúkame gél laky dvoch značiek (ORLY- Gel FX a IBD -Just gel) v približne 250 rôznych odtieňoch, plus možnosť francúzskej manikúry.

Odstránenie gél laku je šetrné k Vašim nechtom, vykonávame ho pomocou alobalových fólii a špeciálneho roztoku. Nechty sa zabalia do fólii približne na 15 minút a následne po zmäknutí sa gél lak doodstraňuje pusherom. Následne je potrebné vykonať základnú manikúru.


CENNÍK

REZERVAČNÝ SYSTÉM


Objednávky môžete realizovať aj na telefónnom čísle 0911 479 761 Otváracia doba Po - Pi 8:00-20:30; So 8:00-16:30