IBD JUSTGEL APLIKÁCIA A ODSTRÁNENIE

JUSTGEL od IBD (ďalej len gél lak) farby, ktoré si zamilujete.

Ľahko odstrániteľný gél lak s jednoduchým nanášaním ako obyčajný lak. Jeho perfektné zloženie zabezpečuje ľahkú aplikáciu a dlhotrvajúci lesk. Žiadne odlupovanie, žiadne rozmazávanie.

Gél lak eliminuje odlupovanie, rozmazávanie a praskanie ako pri klasických lakoch. Nanáša sa v dvoch vrstvách, vytvrdzuje sa v lampe a vydrží najmenej 2 týždne.

Gél lak chráni prírodné nechty, nepoškodzuje ich a po odstránení ich necháva zdravé a silné. Po 10-minútovom pôsobení odstraňovača Just Gel Polish Gel Remover-u, gél lak jednoducho odlúpneme a nemusíme ho pilovať ani inak brúsiť.

Gél lak systém má všetko potrebné od začiatku až po koniec na perfektnú gél lakovú manikúru s vysokým leskom. Ak je používaný ako systém, tieto produkty poskytujú dlhú trvácnosť a krásny vzhľad dokonale upravených nechtov.

Postup:

  1. Prvý krokom je suchá základná manikúra. Nechty vytvarujte pilníkom a kožičku okolo nechtov a z nechtovej platničky jemne odstráňte pusherom. Povrch nechtu následne zmatnite ideálne špongiovým bufferom o zrnitosti 240 alebo leštiacim kvádrom. Na upravené nechty nanesieme tenkú vrstvu IBD PowerBondu a necháme zaschnúť (15 sekúnd).
  2. Na povrch nechtov aplikujeme základnú vrstvu IBD JustGEL Base Coatu. Vyhnite sa naneseniu na kutikulu. Pre dlho trvajúcu manikúru naneste IBD JustGEL Base Coat aj na hranu volľného okraja nechta. Vytvrďte v LED lampe 30 sekúnd, v UV lampe 1 minútu.
  3. Aplikujeme dve vrstvy vybraného farebného odtieňa gél laku. Každú vrstvu vytvrdte v lampe separátne. Gél lak neaplikujte na kutikulu a uistite sa, že ste ho naniesli aj na hranu voľného okraja nechta. Vytvrďte 30 sekúnd  v LED lampe a 2 minúty v UV lampe.
  4. Nanesieme tenkú vrchnú vrstvu  IBD JustGEL Top Coat, s dodržaním rovnakého postupu ako v predchádzajúcich krokoch. Vytvrďte 30 sekúnd v LED lampe a 2 minúty v UV lampe.
  5. Na záver nechty utrieme prípravkom JustGel Cleanserom na odstránenie výpotkov a dosiahnutie vysokého lesku nechtov.

Odstránenie:

Pilníkom narušte vrchnú vrstvu gél laku.  IBD JustGel Remover kvapneme na tampón alebo na špeciálne pripravené alobalové tampóny Nail Wraps a obalíme necht. Necháme pôsobiť 10 minút. Následne IBD JustGel jednoducho oddstránime pusherom a dočistíme napr. leštiacim kvádrom.