Golden Girl 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetrujúci farebný lak na nechty

  • Značka: ORLY
  • Kód produktu: 2060012
  • Cena: 10,99 €
  • ( Bez DPH: 9,16 € )

Golden Girl 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetrujúci farebný lak na nechty

ORLY Breathable lak na nechty Rearview má svetlo bronzovú farbu s trblietkami.

Predstavujeme 5 duo chromatických farieb v limitovanej edíciou AURA.  Táto kolekcia je inšpirovaná ako už z názvu vyplýva odtieňmi polárnej žiary. Tak ako sa náhle zjaví, tak rýchlo sa pominie. Nečakajte, tieto neuveriteľné laky, akonáhle budú vypredané, sú navždy preč.
Ošetrujúce farebné laky -  ORLY Breathable Treatment + Color – prináša ako prvá značka prevratnú technológiu pre krásu a zdravie vašich nechtov – profesionálne ošetrujúce prípravky a farebný lak v jednom. Je to alternatíva k lakom na nechty a ošetrujúcim prípravkom. Tradičné laky tvoria na nechte štít, ktorý k nechtu neprepúšťa hydratáciu a kyslík. To znamená, že im čas od času musíte dopriať odpočinok a regeneráciu. Orly Breathable im naopak dovolí spoločne s arganovým olejem, vitamínom B5 a C dostať sa do nechtu. Podporuje tak jeho zdravý rast. Nepotrebujete podlak ani nadlak. Dobu lakovania si skrátite na polovicu a farba dlho vydrží.

ORLY ako jeden z najinovatívnejších producentov výrobkov pre starostlivosť o nechty, každoročne prináša nové farebné kolekcie a nové výrobky, ktoré sú bez škodlivých látok (13 FREE FORMULA) ako DBP, toluénu, formaldehydu, gáforu, TPP, MEHQ, formaldehydových živíc, parabénov, gluténu, etyltosylamidu, xylénu, živočíšnych derivátov a MIT. ORLY laky nie sú testované na zvieratách (CRUELTY FREE) a sú VEGAN čo znamená, že neobsahujú žiadne látky živočíšneho pôvodu. Každý lak je vybavený unikátnym pogumovaným uzáverom (GRIPPER CUP) a geniálnym štetcom so 600 štetinami.

Použitie:

Aplikácia doma – na upravené a čisté nechty naneste 2 vrstvy obľúbeného ORLY Breathable Treatment + Color.

*Pre extra lesk nechtu a jeho ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable Tretment + Shine.

Aplikácia v salóne – vykonajte základnú manikúru – upravte dĺžku a tvar nechtov, pozatláčajte kožtičky a ak je treba odstráňte prebytočnú časť, urobte masáž rúk a zápästí, ruky opláchnite a nechty odmastite. Aplikujte 2 vrstvy ORLY Breathable Treatment + Color.

*Pre extra lesk nechtu a jeho ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable Tretment + Shine.

Prírodná nechtová kozmetika Orly sa vyznačuje vysokou kvalitou. Kozmetika hollywoodskych hviezd už od roku 1975.

Flakón s pumpičkou Euro (baňatý) objemu 250ml
Kiss Kiss 15ml - GELISH - gél lak na nechty
Nálepka - KOR014NP

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

Nálepka - SFLS001G

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

No Way Rosé  15ml - GELISH - gél lak na nechty