Flex Light Pink Foundation 15ml - GELISH - špeciálna základná vrstva gél laku na nechty

 • Značka: GELISH
 • Kód produktu: 1148016
 • Cena: 27.45 €
 • ( Bez DPH: 22.88 € )

Flex Light Pink Foundation 15ml - GELISH - špeciálna základná vrstva gél laku na nechty

Foundation Flex je skupina výrobkov GELISH, ktorá patrí k základným vrstvám gél laku, no dokáže oveľa viac! Poskytuje vrstvu vyrovnávajúcu nerovný povrch nechtov, ktorá vypĺňa ryhy a nerovnosti nechtov a prekrýva nedokonalosti odfarbených nechtov.

Foundation Flex funguje ako gumová báza na základe technológie Rubber Base Technology, ktorá zabezpečuje úžasnú flexibilitu nechtu, schopnej absorbovať namáhanie nechtov a tým predchádzať prasknutiu/zlomeniu nechtu.

Foundation Flex sa dodáva vo fľaštičke so štetcom pre jednoduchú aplikáciu. Je vyrobený v USA, 10-FREE, VEGAN, netestovaný na zvieratách, obohatený o vitamín A a Biotín.

Foundation Flex sa dodáva v troch nádherných, prirodzene vyzerajúcich odtieňoch, ktoré klientom poskytnú tie najdokonalejšie nechty.
 • PRIEHĽADNÝ: Krištáľovo čistý pre žiarivé nechty. Ideálny na použitie ako základný gél lak pre dokonalý vzhľad prírodných nechtov.
 • SVETLO RUŽOVÝ: Oživuje bledé nechty jemným ružovým nádychom!
 • SVETLÝ NUDE: Jemne neutrálny, magicky rozmazáva nedokonalosti nechtov.

APLIKÁCIA:

 1. Po úprave nechtov, naneste tenkú vrstvu FOUNDATION FLEX. Vytvrďte v LED lampe 30 sekúnd.
 2. Aplikujte 2. tenkú vrstvu FOUNDATION FLEX. Vytvrďte v LED lampe 30 sekúnd.
 3. Naneste tenkú vrstvu vrchnej vrstvy gél laku. Vytvrďte v LED lampe 30 sekúnd. Podľa použitej vrchnej vrstvy gél laku, z povrchu nechtu zotrite výpotky alebo nie.
 4. Ak chcete naniesť farebný gél lak - preskočte krok 3. Aplikujte 2 tenké vrstvy farebného gél laku, každú vrstvu vytvrďte separátne v LED lampe a na záver naneste tenkú vrstvu vrchnej vrstvy gél laku. Vytvrďte v LED lampe. Podľa použitej vrchnej vrstvy gél laku, z povrchu nechtu zotrite výpotky alebo nie.
 5. Ak chcete naniesť farebný lak na nechty - po kroku 3, naneste 2 tenké vrstvy farebného laku na nechty, Na záver aplikujte vrchnú vrstvu laku na nechty. 
Heaven Sent 15ml - GELISH - gél lak na nechty
Nálepka - SFLS011G

3.15 € Bez DPH: 2.63 €

Polygel Natural Clear 60g - GELISH - stavebný polygél
Smoke The Competition 15ml - GELISH - gél lak na nechty