BareLuxury Renew Seaberry & Kukui - MORGAN TAYLOR - kompletná SPA mani/pedi sada rakytník/kukui

  • Značka: MORGAN TAYLOR
  • Kód produktu: 51317
  • Cena: 8,75 €
  • ( Bez DPH: 7,29 € )

BareLuxury Renew Seaberry & Kukui - MORGAN TAYLOR - kompletná SPA mani/pedi sada rakytník/kukui

BareLuxury ™ uplatňuje holistický prístup s vôňami a receptúrami navrhnutými pre dokonalý zmyslový zážitok pôsobiaci na zmenu nálady. Cítite sa mimo svoju rovnováhu?  Zvoľte BareLuxury RENEW. Výťažky z rakytníka a kukui obnovujú vyčerpané nohy a ruky a zároveň osviežujú vašu náladu. Výsledkom je pocit osvieženia.

Kompletná 4 stupňová pedikúra a manikúra obsahuje 20ml balenia:

  • Purifying Soak - čistiaci kúpeľ
  • Detox Masque - detoxikačná maska
  • Sugar Scrub - cukrový píling
  • Massage Butter - masážne maslo

Postup:

1. Vaša aromatická cesta začína touto silnou minerálnou infúziou, ktorá upokojuje a pomáha detoxikovať a čistiť vaše nohy a ruky. Rozpustite Purifying Soak vo vode a nechajte ho pôsobiť 2-5 minút na vaše nohy alebo ruky. Následne nohy alebo ruky utrite uterákom do sucha.

2. Detox Masque - tak efektívná, že budete cítiť, že to funguje! Výnimočne absorpčné íly zachytávajú a odstraňujú matné nečistoty pokožky. Masku aplikujte na chodidlá.

3. Sugar Scrub - zanechá vašu pokožku jemnú, hladkú a úžasne vnímavú a hĺbkovo hydratovanú. Každá receptúra je navrhnutá s jedinečnou úrovňou exfoliácie, ktorá zodpovedá  zážitku podľa vašich náladových potrieb. Bez odstránenia predchádzajúcej masky, jemným masírovaním naneste Sugar Scrub na pokožku. Na záver nohy opláchnite vo vode a osušte.

4. Massage Butter - na záver vmasírujte luxusné bambucké maslo, ktoré zanechajú vašu pokožku vyživenú, obnovenú a pripravenú na náš oslnivý lak na nechty Morgan Taylor!  Nechá vaše nohy a ruky žiarivé. 

Chain Reaction 15ml - GELISH - gél lak na nechty

12,50 € 29,95 € Bez DPH: 10,42 €

Deluxe Round Gel - IBD - štetec na gély

31,25 € Bez DPH: 26,04 €

Nálepka - SFLS011G

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

Plastic Jungle 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Vixen In A Mask 15ml - MORGAN TAYLOR - lak na nechty