BareLuxury Energy Orange & Lemongrass Butter 240 ml - MORGAN TAYLOR - masážne maslo pomaranč / citrónová tráva

  • Značka: MORGAN TAYLOR
  • Kód produktu: 3611807
  • Cena: 24,95 €
  • ( Bez DPH: 20,79 € )

BareLuxury Energy Orange & Lemongrass Butter 240 ml - MORGAN TAYLOR - masážne maslo pomaranč / citrónová tráva

BareLuxury ™ uplatňuje holistický prístup s vôňami a receptúrami navrhnutými pre dokonalý zmyslový zážitok pôsobiaci na zmenu nálady. Potrebujete prebudiť? Zvoľte BareLuxury ENERGY. Výťažky z pomaranča a citrónovej trávy oživia vaše zmysly a načerpajú novú energiu. Výsledkom je pocit posilnenia.

Kompletná 4 stupňová pedikúra a manikúra obsahuje 20ml balenia:

  • Purifying Soak - čistiaci kúpeľ
  • Detox Masque - detoxikačná maska
  • Sugar Scrub - cukrový píling
  • Massage Butter - masážne maslo

Postup:

1. Vaša aromatická cesta začína touto silnou minerálnou infúziou, ktorá upokojuje a pomáha detoxikovať a čistiť vaše nohy a ruky. Rozpustite Purifying Soak vo vode a nechajte ho pôsobiť 2-5 minút na vaše nohy alebo ruky. Následne nohy alebo ruky utrite uterákom do sucha.

2. Detox Masque - tak efektívná, že budete cítiť, že to funguje! Výnimočne absorpčné íly zachytávajú a odstraňujú matné nečistoty pokožky. Masku aplikujte na chodidlá.

3. Sugar Scrub - zanechá vašu pokožku jemnú, hladkú a úžasne vnímavú a hĺbkovo hydratovanú. Každá receptúra je navrhnutá s jedinečnou úrovňou exfoliácie, ktorá zodpovedá  zážitku podľa vašich náladových potrieb. Bez odstránenia predchádzajúcej masky, jemným masírovaním naneste Sugar Scrub na pokožku. Na záver nohy opláchnite vo vode a osušte.

4. Massage Butter - na záver vmasírujte luxusné bambucké maslo, ktoré zanechajú vašu pokožku vyživenú, obnovenú a pripravenú na náš oslnivý lak na nechty Morgan Taylor!  Nechá vaše nohy a ruky žiarivé. 

Cocktail Party Drama 15ml - GELISH - gél lak na nechty
Dreamy 7,3 g

16,80 € Bez DPH: 14,00 €

Liquid Vinyl 18ml - ORLY lak na nechty

9,99 € Bez DPH: 8,33 €

Nálepka - KOR006NP

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

Nálepka - LNS11015S

3,15 € Bez DPH: 2,63 €

Tahiti Hottie 15ml - MORGAN TAYLOR - lak na nechty