BareLuxury Calm Lavender & Sage Purifying Soak 226g - MORGAN TAYLOR - levanduľovo šalviový čistiaci kúpeľ

  • Značka: MORGAN TAYLOR
  • Kód produktu: 3611800
  • Cena: 22.45 €
  • ( Bez DPH: 18.71 € )

BareLuxury Calm Lavender & Sage Purifying Soak 226g - MORGAN TAYLOR - levanduľovo šalviový čistiaci kúpeľ

BareLuxury ™ uplatňuje holistický prístup s vôňami a receptúrami navrhnutými pre dokonalý zmyslový zážitok pôsobiaci na zmenu nálady. Cítite sa vystresovaný/á? Zvoľte BareLuxury CALM. Výťažky z levandule a šalvie upokojujú vaše zmysly a zároveň jemne stimulujú vaše nohy a ruky k dokonalosti. Výsledkom je pocit upokojenia.

Na kompletnú 4 stupňovú pedikúru a manikúru potrebujete nasledovné produkty:

  1. Purifying Soak - čistiaci kúpeľ
  2. Detox Masque - detoxikačná maska
  3. Sugar Scrub - cukrový píling
  4. Massage Butter - masážne maslo

Postup:

1. Vaša aromatická cesta začína touto silnou minerálnou infúziou, ktorá upokojuje a pomáha detoxikovať a čistiť vaše nohy a ruky. Rozpustite Purifying Soak vo vode a nechajte ho pôsobiť 2-5 minút na vaše nohy alebo ruky. Následne nohy alebo ruky utrite uterákom do sucha.

2. Detox Masque - tak efektívná, že budete cítiť, že to funguje! Výnimočne absorpčné íly zachytávajú a odstraňujú matné nečistoty pokožky. Masku aplikujte na chodidlá.

3. Sugar Scrub - zanechá vašu pokožku jemnú, hladkú a úžasne vnímavú na hĺbkovo hydratovanú. Každá receptúra je navrhnutá s jedinečnou úrovňou exfoliácie, ktorá zodpovedá  zážitku podľa vašich náladových potrieb. Bez odstránenia predchádzajúcej masky, jemným masírovaním naneste Sugar Scrub na pokožku. Na záver nohy opláchnite vo vode a osušte.

4. Massage Butter - na záver vmasírujte luxusné bambucké maslo, ktoré zanechajú vašu pokožku vyživenú, obnovenú a pripravenú na náš oslnivý lak na nechty Morgan Taylor!  Nechá vaše nohy a ruky žiarivé. 

#6 Gel Square - GELISH - štetec na gél hranatý
Nálepka - SFLS006G

3.15 € Bez DPH: 2.63 €

Nálepka - SFLS011W

3.15 € Bez DPH: 2.63 €

Snow Angel 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty