BareLuxury Calm Lavender & Sage - MORGAN TAYLOR - kompletná SPA mani/pedi sada levandula/šalvia

  • Značka: MORGAN TAYLOR
  • Kód produktu: 51316
  • Cena: 8.75 €
  • ( Bez DPH: 7.29 € )

BareLuxury Calm Lavender & Sage - MORGAN TAYLOR - kompletná SPA mani/pedi sada levandula/šalvia

BareLuxury ™ uplatňuje holistický prístup s vôňami a receptúrami navrhnutými pre dokonalý zmyslový zážitok pôsobiaci na zmenu nálady. Cítite sa vystresovaný/á? Zvoľte BareLuxury CALM. Výťažky z levandule a šalvie upokojujú vaše zmysly a zároveň jemne stimulujú vaše nohy a ruky k dokonalosti. Výsledkom je pocit upokojenia.

Kompletná 4 stupňová pedikúra a manikúra obsahuje 20ml balenia:

  • Purifying Soak - čistiaci kúpeľ
  • Detox Masque - detoxikačná maska
  • Sugar Scrub - cukrový píling
  • Massage Butter - masážne maslo

Postup:

1. Vaša aromatická cesta začína touto silnou minerálnou infúziou, ktorá upokojuje a pomáha detoxikovať a čistiť vaše nohy a ruky. Rozpustite Purifying Soak vo vode a nechajte ho pôsobiť 2-5 minút na vaše nohy alebo ruky. Následne nohy alebo ruky utrite uterákom do sucha.

2. Detox Masque - tak efektívná, že budete cítiť, že to funguje! Výnimočne absorpčné íly zachytávajú a odstraňujú matné nečistoty pokožky. Masku aplikujte na chodidlá.

3. Sugar Scrub - zanechá vašu pokožku jemnú, hladkú a úžasne vnímavú a hĺbkovo hydratovanú. Každá receptúra je navrhnutá s jedinečnou úrovňou exfoliácie, ktorá zodpovedá  zážitku podľa vašich náladových potrieb. Bez odstránenia predchádzajúcej masky, jemným masírovaním naneste Sugar Scrub na pokožku. Na záver nohy opláchnite vo vode a osušte.

4. Massage Butter - na záver vmasírujte luxusné bambucké maslo, ktoré zanecha vašu pokožku vyživenú, obnovenú a pripravenú na náš oslnivý lak na nechty Morgan Taylor!  Nechá vaše nohy a ruky žiarivé. 


Adorably Clueless15ml - GELISH - gél lak na nechty
Clear 18ml - ORLY lak na nechty

9.99 € Bez DPH: 8.33 €

Cozy Night 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
So Check It 15ml - MORGAN TAYLOR - lak na nechty
Tutti Frutti 15ml - MORGAN TAYLOR - lak na nechty