BareLuxury Calm Lavender & Sage Detox Masque 226g - MORGAN TAYLOR - levanduľovo šalviová detoxikačná maska

  • Značka: MORGAN TAYLOR
  • Kód produktu: 3611801
  • Cena: 24.95 €
  • ( Bez DPH: 20.79 € )

BareLuxury Calm Lavender & Sage Detox Masque 226g - MORGAN TAYLOR - levanduľovo šalviová detoxikačná maska

BareLuxury ™ uplatňuje holistický prístup s vôňami a receptúrami navrhnutými pre dokonalý zmyslový zážitok pôsobiaci na zmenu nálady. Cítite sa vystresovaný/á? Zvoľte BareLuxury CALM. Výťažky z levandule a šalvie upokojujú vaše zmysly a zároveň jemne stimulujú vaše nohy a ruky k dokonalosti. Výsledkom je pocit upokojenia.

Na kompletnú 4 stupňovú pedikúru a manikúru potrebujete nasledovné produkty:

  1. Purifying Soak - čistiaci kúpeľ
  2. Detox Masque - detoxikačná maska
  3. Sugar Scrub - cukrový píling
  4. Massage Butter - masážne maslo

Postup:

1. Vaša aromatická cesta začína touto silnou minerálnou infúziou, ktorá upokojuje a pomáha detoxikovať a čistiť vaše nohy a ruky. Rozpustite Purifying Soak vo vode a nechajte ho pôsobiť 2-5 minút na vaše nohy alebo ruky. Následne nohy alebo ruky utrite uterákom do sucha.

2. Detox Masque - tak efektívná, že budete cítiť, že to funguje! Výnimočne absorpčné íly zachytávajú a odstraňujú matné nečistoty pokožky. Masku aplikujte na chodidlá.

3. Sugar Scrub - zanechá vašu pokožku jemnú, hladkú a úžasne vnímavú na hĺbkovo hydratovanú. Každá receptúra je navrhnutá s jedinečnou úrovňou exfoliácie, ktorá zodpovedá  zážitku podľa vašich náladových potrieb. Bez odstránenia predchádzajúcej masky, jemným masírovaním naneste Sugar Scrub na pokožku. Na záver nohy opláchnite vo vode a osušte.

4. Massage Butter - na záver vmasírujte luxusné bambucké maslo, ktoré zanechajú vašu pokožku vyživenú, obnovenú a pripravenú na náš oslnivý lak na nechty Morgan Taylor!  Nechá vaše nohy a ruky žiarivé. 

Driving In Platforms 15ml - GELISH - gél lak na nechty
Lips Like Sugar 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nechty
Pinzeta rovná

8.15 € Bez DPH: 6.79 €

That's Hot 18ml - ORLY - lak na nechty

11.99 € Bez DPH: 9.99 €

Twinkling Veil 18ml - ORLY - laky na nechty