VEĽKOOBCHOD

 
 
 
Úvod > SLUŽBY > VEĽKOOBCHOD
 

VEĽKOOBCHOD BA

Od roku 2005 prinášame na slovenský trh to najkvalitnejšie pre dokonalú manikúru, pedikúru a modeláciu nechtov gélovou a akrylovou technikou.

ORLY, IBD a Astonishing nails sú zárukou kvality a širokej škály produktov pre každú manikérku a pedikérku. Značky neustále prichádzajú s novinkami a módnymi trendami, aby ste uspokojili každú svoju zákazníčku pri vytúženom dokonalom vzhľade rúk a nôh.

V príjemnom prostredí malej predajne nájdete individuálny prístup s odborným poradenstvom, možnosťou zaškolenia a vyskúšania si produktov.

Objednávky doručené do spoločnosti telefonicky, e-mailom alebo cez e-shop do 14tej hodiny sú zasielané kuriérnou spoločnosťou ešte v ten deň, takže sa Vám môže stať, že neprejde ani 24 hodín do jej doručenia.

Dvakrát ročne nás môžete navštíviť na odborných výstavách v Trenčíne a Bratislave, jeden krát ročne robíme šnúru školení po republike vo vybraných 5 mestách, alebo sa môžete prihlásiť na individuálne školenia zamerané na produkty ORLY, IBD a Astonishing nails, rekvalifikačné kurzy pre začiatočníkov aj pokročilých na manikúru, modeláciu nechtov, wellness manikúru a wellness pedikúru. O novinkách informujeme v profesionálnom časopise pre manikérov a pedikérov Absolutt Look a tiež rozposielame newsleter e-mailom, pokiaľ nám poskytnete Vašu emailovú adresu.

Manikérkam a pedikérkam ponúkame pri spolupráci zdarma propagačný materiál (plagáty, stojančeky, objednávacie kartičky pre zákazníčky, katalógy, letáčiky a iné podľa ponuky v danom momente), výhodné zľavy na základe ročných nákupov alebo okamžité zľavy na vybraný sortiment v akcii za veľkoobchodné ceny.

Záruku kvality, profesionálny prístup a dokonalý servis – to všetko nájdete u nás.

TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!

Drieňová 1/G, 821 02 Bratislava                                                      Mäsiarska 57, 040 01 Košice