Gel FX BodyGuard 18ml

 
 
 
 
 

Gel FX BodyGuard 18ml

Kód produktu:34000
ORLY Gel FX BodyGuard
Vaša cena: 30,21 € bez DPH
36,25 € s DPH
 

Podrobný popis

ORLY GEL FX - BODYGUARD 18 ml

GELFX BODYGUARD je all-in-one odlakovateľný gél na posilnenie štruktúry prírodných nechtov a ich ochranu počas prirodzeného rastu. Gél je plnený do už ikonických ORLY flaštičiek objemu 18 ml, s patentovaným pogumovaným uzáverom a úplne novým štetcom pre ľahkú a rýchlu aplikáciu s minimalizáciou nežiadúceho rozliatia alebo odkvapnutia gélu. ORLY GEL FX BODYGUARD je plný antioxidantov (Vitamín A & E a Pro Vitamín B5) na podporu rastu zdravých nechtov.

Návod na použitie:

A. Ako spevňovač slabých a problematických nechtov

Upravte nechty do požadovaného tvaru a očistite ich. Na špičku nechtov aplikujte ORLY Gel FX Primer. Nechajte zaschnúť a potom naneste 1. vrstvu ORLY Gel FX BodyGuard-u a vytvrďte (30 sekúnd) v ORLY LED lampe. Naneste 2. vrstvu a opäť vytvrdte. Na záver očistite povrch nechta pomocou ORLY Gel FX Cleanser 3 v 1.

B. Ako Basecoat pri aplikácii farebného gél laku s cieľom posilniť slabé a problematické nechty

Upravte nechty do požadovaného tvaru a očistite ich. Na špičku nechtov aplikujte ORLY Gel FX Primer. Nechajte zaschnúť a potom naneste jednu vrstvu ORLY Gel FX BodyGuard-u a vytvrdte (30 sekúnd) v ORLY LED lampe. Naneste 1. vrstvu vybraného odtieňu ORLY Gel FX gél laku a vytvrdte v ORLY LED lampe 30 sekúnd. Naneste druhú vrstvu farby a opäť vytvrdte. Nakoniec aplikujte vrstvu ORLY Gel FX Topcoat-u a vytvrďte v ORLY LED lampe (30 sekúnd). Povrch nechtov očistite ORLY Gel FX Cleanserom 3 v 1.

 

C. Ako ochrana farebného gél laku a spevňovač nechtov

Upravte nechty do požadovaného tvaru a očistite ich. Na špičku nechtov aplikujte ORLY Gel FX Primer. Nechajte zaschnúť a potom naneste jednu vrstvu ORLY Gel FX Basecoat a vytvrdte v ORLY LED lampe (30 sekúnd). Potom naneste 1. vrstvu farebného ORLY gél laku a vytvrdte. Naneste 2. vrstvu farebného ORLY gél laku a vytvrďte. Následne aplikujte jednu vrstvu ORLY Gel FX BodyGuard-u a vytvrďte (30 sekúnd) v ORLY LED lampe. Nakoniec aplikujte vrstvu ORLY Gel FX Topcoat-u a vytvrďte v ORLY LED lampe (30 sekúnd). Povrch nechtov očistite ORLY Gel FX Cleanserom 3 v 1.

PRO TIP: Pre ľahšie a rýchlejšie osdtránenie vypustite použitie ORLY Gel FX Primer a namiesto ORLY Gel FX Basecoatu použite ORLY Gel FX Easy-Off Basecoat.

D. Odstránenie

1. Pílnikom narušte ORLY Gel FX Topcoat

2. Na tampón odlakovacej fólie naneste dostatočné množsvo ORLY Gel FX Reomovera a necht dôkladne zabalte do fólie

3. Nechajte pôsobiť minimálne 10 min.

4. Odstráňte odlakovaciu fóliu a ORLY Gel FX Pusherom odstráňte zbytok gél laku alebo ORLY Gel FX BodyGuardu, podľa zvoleného postupu.