O firme

 
 
 
Úvod > O firme
 

O nás

Spoločnosť ERROW s.r.o. sa venuje obchodnej činnosti od roku 2005. Zameriava sa na distribúciu a predaj najkvalitnejších produktov na svetovom trhu pre manikérky, pedikérky a nechtové dizajnérky. Motto spoločnosti: „náš zákazník náš pán“ sa odzrkadľuje vo vysoko profesionálnom prístupe k zákazníkovi a v nadštandardnom servise. Za krátke obdobie našej pôsobnosti na Slovenskom trhu sme si uvedomili, čo slovenské dámy potrebujú, čo ich zaujíma a čo je pre nich dôležité.

Mnoho nechtových dizajnérov ako aj salónov, ktoré ponúkajú služby v oblasti manikúry, pedikúry alebo nechtového dezignu ale aj mnoho laikov určite pozná spoločnosť Errow.

Tým, ktorí nás poznajú, chceme poďakovať za spoluprácu a dôveru v nás.
Tí, čo nás chcú spoznať, by sme sa radi predstavili.

Sme výhradný distributor produktov ORLY, IBD a Astonishing nails, čo predstavuje širokú paletu odtieňov lakov na nechty, gél lakov, ošetrujúcich prípravkov na nechty  ako aj pokožky rúk, nôh a celého tela, gély a akryly na dokonalú modeláciu umelých nechtov a iné produkty pre jednoduchú ale kvalitnu prácu manikérov a pedikérov.

Filozofiou našej spoločnosti je priniesť na náš trh kvalitu za prijateľnú cenu s vysokou úrovňou služieb a profesionálnym prístupom v nadštandardnom servise. Každá klientka má iné nároky. Niekomu vyhovuje to, inému zasa ono. Sme tu pre vás, aby sme vyhoveli všetkých vašim požiadavkách a čo najviac sa priblížili vašim predstavám o dokonalej manikúre a pedikúre.

....Krása nie je všetko, ale prvý dojem je veľmi dôležitý.