DOPLNKY

 
 
 
Úvod > DOPLNKY
 

DOPLNKY

Spoločnosť Errow dováža aj nástroje a iné doplnky pre uľahčenie práce profesionálov  pri vytváraní dokonalej manikúry a pedikúry.

Je dôležité pri práci všetko mať ako sa hovorí „po ruke“ a udržiavať si poriadok a taktiež jednotlivé produkty v čo najlepšej kvalite.

Základom efektívnej práce je poriadok na pracovnom stole, který vám zabezpečia organizéry a stojančeky. Flakóny zasa uľahčia manipuláciu s prípravkami na odlakovnie, odmastenie či čistenie.  Pre uchovanie dobrej kvality liquidu potrebného pri akrylovej modelácii nechtov sú dózy, kde si liquid nalejte v potrebnom množstve na aktuálnu prácu a nevnášate nečistoty do celej svojej zásoby.  V dózach si poprípade viete aj namiešať vlasný odtieň gélu či laku, alebo do časti primiešať  glitre či jemný prášok. Špachtlou produkty možte nielen premiešať, ale jej používaním nevnášate do produktov ako sú masky, pílingy, alebo krémy nečistoty a tým produkty neznehodnocujete.  V ponuke nájdete aj rozdeľovače na prsty či šlapky na pedikúru, pre uľahčenie lakovania a následného schnutia laku.

Stačí si iba vybrať a uľahčiť svoju prácu. Aj drobnosti robia profesionála.