Návod na použitie

 
 
 
 

Návod na použitie:
Aplikácia gél lak manikúry

 1. Úprava nechtov: Pomocou Pusher/Remover (nástroj na zatlačenie kožtičky okolo nechtov a odstránenie gél laku) zatlačte kožtičku okolo nechta a zľahka upravte povrch nechta sivou stranou Mini Nail File (pilník) . Navlhčite Lint Free Wipe (tampón na čistenie) v Cleanser (čistič) a dôkladne utrite povrch nechta.
 2. Nanesenie Primeru: POZOR! Primer naneste len na voľný okraj nechta. Dajte pozor, aby sa Primer nedostal na kožtičku v okolí nechta alebo pokožku. Nechajte voľne uschnúť po dobu minimálne 30 sekúnd.
 3. Nanesenie základnej vrstvy gél laku a vytvrdenie v LED lampe: Naneste tenkú rovnomernú vrstvu Base+Top (základná a vrchná vrstva v jednom) na povrch nechta tak, aby ste sa vyhli kožtičke v okolí nechta a pokožke. Vložte prsty do lampy a spustite automatickú časomieru. Po 30 sekundách vytvrdzovania vyberte prsty z lampy. V lampe najprv vytvrďte 4 prsty a potom palec samostatne.
 4. Nanesenie prvej vrstvy farebného gél laku a vytvrdenie v LED lampe: Pred použitím dobre pretrepte, zarolujte a premiešajte fľaštičku farebného gél  laku. Naneste tenkú rovnomernú vrstvu na povrch nechta tak, aby ste sa vyhli kožtičke v okolí nechta a pokožke. Vložte prsty do lampy a spustite  automatickú časomieru. Po 30 sekundách vyberte prsty z lampy. Pri vytvrdzovaní tmavších odtieňov nechajte prsty v lampe vytvrdzovať celú minútu. V lampe najprv vytvrďte 4 prsty a potom palec samostatne.
 5. Nanesenie druhej vrstvy farebného gél laku a vytvrdenie v LED lampe: Naneste druhú tenkú rovnomernú vrstvu farebného gél laku na povrch nechta tak, aby ste sa vyhli kožtičke v okolí nechta a pokožke. Vložte prsty do lampy a spustite automatickú časomieru. Po 30 sekundách vyberte prsty z  lampy. Pri vytvrdzovaní tmavších odtieňov nechajte prsty v lampe vytvrdzovať celú minútu. V lampe najprv vytvrďte 4 prsty a potom palec samostatne.
  POZNÁMKA: Niektoré odtiene môžu vyžadovať 3 vrstvy, proces potom opakujte ešte jeden krát.
 6. Nanesenie vrchnej vrstvy gél laku a vytvrdenie v LED lampe: Naneste tenkú rovnomernú vrstvu Base+Top (základná a vrchná vrstva v jednom) na vytvrdený farebný gél lak tak, aby ste sa vyhli kožtičke v okolí nechta a pokožke. Vložte prsty do lampy a spustite automatickú časomieru. Po 30 sekundách vyberte prsty z lampy. V lampe najprv vytvrďte 4 prsty a potom palec samostatne.
 7. Vyleštenie nechtov: Naneste malé množstvo Cleanser (čistiť) na Lint Free Wipe (tampón na čistenie) a dôkladne pretrite povrch nechta. Takto odstránite lepkavú vrstvu a zanecháte necht super lesklý.
 8. Hydratovanie: Kvapnite Cuticle Oil (olej na kutikulu) na kožtičku okolo nechta a vmasírujte.

Odstránenie gél laku

 1. Brúsenie: Pomocou brúsnej strany Mini Nail File (pilník) kompletne odstráňte iba lesklú vrchnú vrstvu gél laku.
 2. Odlakovanie gél laku: Nalejte dostatočné množstvo Remover (odlakovač) na Pocket Gel Remover (špongiový tampón na odlakovanie) a vložte prst do vrecúška na 10 minút.
 3. Odstránenie gél laku: Po 10 minútach vyberte prst z vrecúška a jemným zotieraním pomocou Pusher/Remover (nástroj na zatlačenie kožtičky okolo nechtov a odstránenie gél laku) odstráňte gél lak z nechta v smere od nechtového lôžka k voľnému okraju. Zvyšky gél laku odstráňte sivou stranou Mini Nail File (pilník). Takto je necht pripravený na novú aplikáciu gél laku.