MANIKÚRA

 
 
 
Úvod > SLUŽBY > MANIKÚRA
 

MANIKÚRA

Pozývame Vás do príjemného prostredia kozmetického štúdia ERROW s profesionálnymi službami, individuálnym prístupom a domácou atmosférou.
Štúdio ERROW vám ponúka širokú škálu služieb v oblasti manikúry  pre krásu, zdravie a dobrý pocit Vaších rúk. Môžete si u nás vybrať z kvalitných služieb, ktoré sa snažíme čo najlepšie zladiť s Vašimi potrebami a urobíme všetko pre to, aby sme Vám plne vyšli v ústrety. Nájdete nás v novom modernom prostredí na Drieňovej 1G v Bratislave (novostavba za supermarketom Billa na Bajkalskej ulici).

 

Ponúkame Vám tieto služby:

 • Základná manikúra s ošetrujúcim lakom - vykonávame ju buď suchú pomocou zmäkčovadla, alebo mokrú za použitia vodného kúpeľa. Vhodnejší spôsob odporučí naša manikérka. Manikúra zahŕňa ošetrenie kutikuly (nechtová kožička), úpravu nechtov na požadovaný tvar a dĺžku, ktoré prispôsobujeme želaniu klientky. Následne aplikujeme ošetrujúci lak podľa typu nechtov. Na záver do kutikuly vtrieme výživný olejček a ruky nakrémujeme.

Čas potrebný na službu – 30 minút  

 • Japonská manikúra  – vykonávame ju po základnej manikúre. Je určená pre klientky, ktoré majú jemné, krehké, lámavé alebo štiepajúce sa nechty. Tiež pre klientky so zdravými nechtami, ktoré chcú lesk a dokonalú manikúru bez každodennej starostlivosti. Je to regeneračná kúra, ktorá Vašim nechtom poskytne množstvo minerálov a vitamínov. Pomocou jelenicovej hubky do nechtovej platničky vpravujeme pastu, ktorú tvorí prírodná hornina bentonit. Tá obsahuje dôležité látky pre metabolizmus koreňa nechtu. Následne nanášame púder, ktorý  obsahuje parafíny, včelí vosk, glyceríny, pantheol, lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým sa nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie. Výsledkom sú krásne, lesklé a vyživené nechty.  Japonská manikúra odrastá spolu s nechtami a pre viditeľný efekt ju odporúčame opakovať  každé 2 týždne po dobu 2 mesiacov.

Čas potrebný na službu- 40 minút

 • Gél lak manikúra – Ide o permanentné lakovanie gélom na 2-3 týždne. Je určené pre   klientky, ktoré uprednostňujú prirodzený vzhľad nechtov a nemajú čas na ich každodennú úpravu a starostlivosť. Aplikácia nie je úplne vhodná na štiepajúce sa nechty, aj keď  zo skúsenosti vieme, že to môže byť  individuálne. Trvácnosť gél laku závisí od viacerých faktorov. Asi jedným z najdôležitejších je kvalita nechtu samotného. Táto metóda nám neumožňuje nechty predĺžiť. Gél lak nanášame po základnej manikúre v 4 veľmi tenkých vrstvách, vďaka čomu necht vyzerá decentne a je menej náchylný na odlupovanie. Gél FX  sa nedá odlakovať klasickým spôsobom, odporúčame odborné odstránenie v salóne. Predídete prípadnému poškodeniu nechtovej platničky, neodborným odstránením. Používame špeciálne prípravky, v žiadnom prípade gél lak nezbrusujeme pilníkom. Táto metóda má byť šetrná k Vašim nechtom, preto je odstraňovanie zbrusovaním neprípustné! Na výber Vám ponúkame gél laky dvoch značiek (ORLY- Gel FX a IBD -Just gel) v približne 250 rôznych odtieňoch, plus možnosť francúzskej manikúry.

Čas potrebný na službu:

Nová aplikácia na prírodné nechty - 30 až 40 minút

Odstránenie predošlého a aplikácia nového gél laku – 60 minút

 • Odstránenie  Gél laku – je šetrné k Vašim nechtom, vykonávame ho pomocou alobalových fólii a špeciálneho roztoku. Nikdy nepoužívame pilník! Nechty sa zabalia do fólii približne na 15 minút a následne po zmäknutí sa gél lak doodstraňuje  pusherom. Následne je potrebné vykonať základnú manikúru.

Čas potrebný na službu – 30 minút

 • Gélové nechty – nová modelácia - je vhodná pre dámy, ktoré nie sú spokojné s dĺžkou prípadne tvarom vlastných nechtov. Ide o predĺženie nechtov buď pomocou umelých tipov alebo šablón a spevnenie stavebným modelovacím gélom.  Prípadné lakovanie, lakovanie  gélom alebo nail art  je brané ako doplnková služba. Ak hovoríme o gélovej modelácii treba brať do úvahy, že musí byť zachovaná určitá hrúbka a tzv. C-oblúk, ktorý slúži ako ochrana proti mechanickým nárazom. Tvar a dĺžka  môže byť rôzna a závisí len na želaní klientky. Gél Vám bude odrastať spolu s prírodnými nechtami a táto metóda Vám približne na 4-5 týždňov ušetrí starosti s úpravou nechtov. Dlhšie intervaly  medzi dopĺňaním gélu neodporúčame, odrastené nechty sú náchylnejšie na lámavosť či odlupovanie gélu od platničky.

Čas potrebný na prácu – 90 až 120 minút (podľa náročnosti modelácie)

 • Gélové nechty – doplnenie – odporúčame cca 4-5 týždňov po gélovej modelácii. Gél sa zbrúsi do úrovne prírodného nechtu, tak aby bol prechod čo najmenej viditeľný. Upraví sa dĺžka a tvar. Následne sa aplikuje (doplní) vrstva stavebného gélu.

Čas potrebný na prácu – 90 až 120 minút (podľa stavu nechtov)

 • Spevnenie prírodných nechtov gélom – je určené pre dámy, ktoré majú lámavé nechty a preto si ich nedokážu vypestovať do dĺžky. V prvom rade ošetríme okolie nechtu, upravíme dĺžku a tvar. Následne aplikujeme spevňujúci gél. Ak si klientka želá, môžeme doplniť službu o lakovanie, lakovanie gélom alebo iné zdobenie. V takom prípade ide o doplnkové služby.

Čas potrebný na prácu – 60 minút

 • Spevnenie prírodných nechtov  - doplnenie -  odporúčame  zhruba 4 týždne po poslednej návšteve u manikérky. Postupujeme ako pri dopĺňaní gélových nechtov.

Čas potrebný na prácu – 60 minút

 • Lakovanie jednoduché - odporúčame vykonávať po základnej manikúre. Na upravené a odmastené nechty, nanášame buď základný podlak alebo najvhodnejší podlak na daný typ nechtov. Necháme presušiť a aplikujeme prvú farebnú vrstvu, podľa Vášho výberu. O pár minút aplikujeme druhú farebnú vrstvu, tak aby lak pôsobil celistvo a bol rovnomerne nanesený po celej ploche nechtovej platničky. Záverom lakovania je fixácia vhodne zvoleným nadlakom a ošetrenie kutikuly výživným olejčekom. Z dôvodu aplikácii až 4 vrstiev treba rátať s dlhším schnutím. V rozmedzí od 30 do 60 minút. Pre menej trpezlivejšie dámy odporúčame gél lak manikúru, pri ktorej je bezstarostná  manipulácia s rukami možná hneď vzhľadom na to, že gél lak na rozdiel od klasického laku neschne na vzduchu ale je vytvrdzovaný pomocou led-diodového  svetla.

Čas potrebný na prácu - 45 minút

 

Ďalej ponúkame:

 • Predaj a poradenstvo značkových výrobkov ORLY, IBD a ASTONISHING (laky na nechty, gély, akryly, krémy, pílingy, masky a doplnky pre manikúru a pedikúru).
 • Prípravky dekoratívnej a pleťovej kozmetiky Dermacol.
 • Profesionálnu vlasovú kozmetiku JOICO.
 • Pre náročných klientov ponúkame peňažné darčekové poukazy pre jednoduchú a bezhotovostnú návštevu, ideálne ako darček pre Vašich blízkych.
 • Pre nechtové dizajnérky ponúkame možnosť zaškolenia na jednotlivé značky formou jednodňového kurzu.
 • Samozrejmosťou je možnosť platby platobnou kartou.
 • Pre spríjemnenie Vášho času u nás máme pre Vás vždy prichystanú kvalitnú kávu, minerálku alebo lahodný čaj.

REZERVOVAŤ SI SLUŽBU

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

OBJEDNÁVKY MOŽETE REALIZOVAŤ NA TELEFÓNNOM ČISLE  0911 479 761

OTVÁRACIA DOBA  PO - PI 8:00-20:30