Kariéra

Úvod > Kariéra

Karierny partner

Aktuálne voľná pozícia - Pedikérka / manikérka

Miesto práce
Drieňova 1H, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Salón krásy ERROW, jedinečné centrum oddychu, regenerácie a krásy pre Vaše telo a dušu, hľadá profesionálku z oblasti kozmetikého ošetrenia, manikúry a pedikúry.

Požadované zručnosti

Manikúra

  • ošetrovanie a starostlivosť o ruky a nechty,
  • poradenstvo pre starostlivosť o ruky a nechty,
  • masáž, peeling, aplikácia masiek a zábalov,
  • tvarovanie (strihanie, brúsenie, úprava) nechtov pomocou ručných nástrojov a prístrojov,
  • tvorivé zdobenie a maľovanie nechtov,
  • gél lak manikúra,
  • modelácia nechtov prostredníctvom mokrej a suchej/japonskej/SPA/HOT/detskej a pánskej manikúry/gélom a akrylom.

Pedikúra

  • starostlivosť o chodidlá a nechty na nohách,
  • suchá a mokrá pedikúra, SPA pedikúra,
  • konečná úprava nechtov - lakovanie, gél lak, zdobenie.
Ponúkaný plat
dohodou

Termín nástupu
ihneď

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o výberovom konaní
Ak sa chcete stať súčasťou nášho profesionálneho tímu, zašlite nám štrukturovaný ŽIVOTOPIS, FOTOGRAFIU na našu e-mailovú adresu: errow@errow.sk

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
služby, maloobchod, veľkoobchod
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
vyučený v odbore - kozmetička/manikér/nechtový dizajn, pedikér

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- skúsenosti s požadovanou pracovnou pozíciou (prax vítaná)
- skúsenosti s prácou s registračnou pokladňou (je vítaná)
- pozitívny prístup k práci a novým trendom
- prozákaznická orientácia
- požadujeme profesionalitu
- tímovú spoluprácu
- schopnosť učiť sa a vzdelávať
- komunikatívnosť
- keativita
- zmysel pre detail a čistotu
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu 9 rokov ako výhradný distribútor značiek ORLY, IBD a ASTONISHING.

Adresa
ERROW s.r.o.
Drieňová 1H
821 02 Bratislava
www.errow.sk

Kontaktná osoba: Ing. Beáta Slimáková
Tel.: +421 903 479 760