KADERNÍCTVO

 
 
 
Úvod > SLUŽBY > KADERNÍCTVO
 

O FUENTE

Teší nás, že Vás spoznávame.

Fuente bola založená v roku 1992 súčasným generálnym riaditeľom a majiteľom Paulom Warmerdamom. Profesionálom, ktorému nechýba nadšenie, a ktorý má za sebou desiatky rokov skúseností v oblasti vlasovej starostlivosti v pozícii manažéra rôznych nadnárodných spoločností. Paulov nápad o Fuente sa zrodil počas jeho návštevy fantastickej prírodnej rezervácie v španielskej Andalúzii, menom Laguna de Fuente de Piedra. Paul už nejakú dobu sníval o vlastnej jedinečnej línii starostlivosti o vlasy. A práve tu, v nádhernom prostredí Laguna de Fuente de Piedra, jeho sen dostal jasnú predstavu.

Nádherne trblietavé jazerá, elegantné plameniaky, exotické a aromatické odrody rastlín ho inšpirovali ku konceptu, ktorý bol v tom čase jedinečný (začiatkom 90. rokov) - vlasová starostlivosť založená na prírodnej a organickej báze s vysokým obsahom wellness prvkov v luxusnej forme. Jeho zámerom bolo, aby sa všetko, čo robí prírodu v tej najčistejšej forme krásnou, stalo súčasťou Fuente. A aby nielen obsah, ale aj prezentácia a balenie vyjadrovali vysokú kvalitu Fuente produktov s dôrazom na ekológiu.

Sen sa stal skutočnosťou! Predstavujeme Vám elegantnú, exkluzívnu značku, vytvorenú pre ľudí a z lásky k prírode. Značku, ktorá ponúka pohodlie, rozmaznáva absolútnym luxusom a je ohľaduplná voči životnému prostrediu.

Filozofia a spoločnosť

Keď vstupujete do centrály Fuente v Holandsku, upúta Vás sopečná skala, z ktorej neustále vyviera prameň priezračnej, upokojujúcej vody. Tá je základom a ikonou starostlivosti o vlasy Fuente (“prameň” po španielsky), ktorá sa spolu s konceptom "Glamorous by Nature" stala vo svete známou značkou vlasovej starostlivosti. Všetky produkty tejto poprednej holandskej spoločnosti sú vyrobené výlučne z prírodných a organických zložiek a predávané v luxusnom balení, na ktorom si značka tiež zakladá. Ponúkajú ich len špičkové salóny v Európe, Amerike, Ázii a v Austrálii.

Fuente je príkladom toho, že luxus a zachovanie prírodných zložiek spolu ladia. Všetky produkty, obaly i samotný proces výroby rešpektujú životné prostredie v tej najväčšej možnej miere. Moderne zmýšľajúci zákazníci Fuente si totiž čoraz viac uvedomujú zodpovednosť k prírode, ktorá je nevyhnutná pre náš život, ale aj život ďalších generácií. Vo Fuente sa teda neustále snažíme o lepšiu rovnováhu medzi ekonomickými, sociálnymi a environmentálnymi aspektmi našich obchodných aktivít. Aj preto je výroba spoločensky zodpovedným spôsobom vo Fuente najvyššou prioritou. V našich produktoch nenájdete žiadne živočíšne zložky a môžete si byť istí, že jednotlivé prípravky nie sú testované na zvieratách.

Fuente je atraktívna značka vlasovej kozmetiky, ale aj súlad medzi životným prostredím, kozmetikou a módou. A kombinácia týchto prvkov sa odzrkadlí aj vo všetkom, čo Fuente prinesie počas nasledujúcich rokov.

Vysoko kvalitné prípravky sú balené v luxusných, atraktívnych flakónoch a dózach. Nimi Fuente zdôrazňuje svoj cit pre štýl a aktuálne trendy.

K prírode je veľmi šetrný aj Fuente prístroj na miešanie farieb. Už v čase svojho vzniku bol pokrokový vďaka koncepcii na ochranu životného prostredia a úspory tisícok eur na nákup a spotrebu organických farieb na vlasy. Dokáže ušetriť 25% až 30% z ceny produktov na farbenie vlasov.

Kvalitu a prednosti Fuente produktov dnes oceňuje mnoho hairstylistov po celom svete. Práve títo špecialisti odporúčajú FUENTE ako prvý rad prírodnej vlasovej kozmetiky, ktorá je spoľahlivým a čistým zdrojom vlasovej wellness kozmetiky výnimočnej kvality.

Tak ako to môžeme očakávať od samotného prameňa, FUENTE jednoducho neustále pramení: prináša stále nové produkty, ktoré síce vychádzajú z existujúcej receptúry, ale sú znova a znova dopĺňané novými prírodnými prvkami. Napríklad, v roku 2010 predstavila značka Fuente na veľtrhu „Millionaires Fair in Amsterdam“ svetovo prvý „inteligentný“ šampón - elitný Truffle by Fuente, vyvinutý v spolupráci s belgickými a japonskými vedcami.

Ďalším krokom bude náš vlastný rad módnych vlasových doplnkov, navrhnutý prominentnými vlasovými stylistami inšpirovanými značkou FUENTE.

REZERVOVAŤ SI SLUŽBU