IBD

 
 
 
Úvod > IBD
 

O ZNAČKE IBD

... vysoká kvalita a nadčasové riešenia…                
 

Za vyše 40 rokov IBD stanovila viac ako štandard pre kompletný profesionálny rad produktov na gélovú a akrylovú  modeláciu nechtov,ako aj starostlivost o prírodné nechty. Vysoká kvalita IBD produktov vám ponúka možnosť rozšíriť vaše služby pre zákazníka a zároveň zefektívnit  vašu prácu voči konkurencii.

Vďaka neustálej inovácii na základe pravidelných prieskumov patrí IBD medzi svetovo uznávanú značku.

Značka IBD Vám ponúka kvalitné UV gély v 3-fázovom systéme, akryly a všetky produkty pre vytvorenie krásnych a prirodzene vyzerajúcich nechtov, ktoré ocení aj tá najnáročnejšia klientka.

Gély a akryly sa pýšia krištáľovou jasnosťou, pružnosťou, dlhou životnosťou a ohľaduplnosťou k prírodným nechtom. Používajú sa jednoducho bez zbytočného brúsenia, či ich nanášate alebo odstraňujete.

IBD je jedna z mála značiek, ktorá ponúka UV gély rady  SOAK OFF. Tieto revolučné gély majú nové rozmery s ohromujúcimi výsledkami.  SOAK OFF možno aplikovať a odstrániť v minúte. Každá žena má možnosť meniť vizáš svojich nechtov podľa nálady a to okamžite. Nakoľko sú určené priamo na prírodné nechty, zabezpečujú aby nedošlo k ich ničeniu a tiež k poškodeniu základného nechtového lôžka. SOAK OF Gély sa nezbrusuju pri odstraňovaní, ale odlakovávajú pomocou odlakovača SOAK OF a odlakovacích fólii.

Rýchla doba si vyžaduje rýchle ale dokonalé riešenia. IBD JUST GEL POLISH to je takmer 140 nádherných odtieňov gél lakov s vysokým leskom a trvácnosťou manikúry dva až tri týždne. Jednoduchá aplikácia, rýchle a šetrné odstránenie, to je presne to čo si vyžaduje dnes moderná žena. Široká škála farieb a jednoduché nanášanie a odstraňovanie je výhoda pre efektivitu vašej práce.

S IBD budete stále trendy a šik.