ASTONISHING

 
 
 
Úvod > ASTONISHING
 

O ZNAČKE ASTONISHING

VÝBORNÁ KVALITA & PERFEKTNÉ VÝSLEDKY
25 rokov výskumu a rozvoja vytvorilo základ pre inovatívny ASTONISHING NAILS profesionálny gélový & akrylový systém. Permanentná kontrola kvality v priebehu celého výrobného procesu, zabezpečuje konzistenciu farieb, viskozity, priehľadnosti, pevnosti a vysokého lesku.

Astonishing Nails produkty ponúkajú vynikajúcu priľnavosť k prírodnému nechtu a stabilitu bez zažltnutia. Sme presvedčení, že Astonishing Nails ponúka najlepší výkon a najviac konzistentnú kompozíciu pre profesionálnu nechtovú kozmetiku. Astonishing Nails výrobky sa môžu pochváliť jednoduchou aplikáciou na prírodné nechty, tvarované nechty a tipy. Astonishing Nails inovatívne uvádza nové produkty, ktoré budú priebežne doplňované do sortimentu, rovnako ako LED / UV farebné gély.
 
Astonishing Spa
 
Astonishing Spa zmení život svojich klientov navždy. Budete hýčkaný pri pravidelnej manikúre a pedikúre. Už nikdy nebudete chcieť nič iné potom, čo zažijete túto mimoriadnu službu.

Astonishing Spa Manikúra a Pedikúra ponúka aromaterapeutický zážitok a kombináciou tých najkvalitnejších ingrediencií na hydratáciu a píling, ktoré spĺňajú jedinečné potreby rúk a nôh. Astonishing Spa manikúra zabalzamuje Vaše ruky a paže do prírodnej zmesi vitamínov A a E, Aloe Vera, kakao a kaolínu.

S Astonishing Nails a SPA budete stále trendy a šik.