MALOOBCHODNÁ PREDAJŇA

 
 
 
Úvod > SLUŽBY > MALOOBCHODNÁ PREDAJŇA
 

MALOBCHODNÁ PREDAJŇA BA

V príjemnom prostredí malej predajne nájdete všetko čo potrebujete pre svoj dokonalý vzhľad. Individuálny prístup k zákazníkovi a domáca atmosféra premieňa predaj na dokonalý zážitok.

Ponúkame značky, ktoré sú niečím výnimočné a posúvajú starostlivosť o Vás na umenie.

Umenie zdravých nechtov -  ORLY – vedeli ste, že je to svetový líder v starostlivosti o prírodné nechty? Založil ju Jeff Pink, otec tzv. „francúzskej manikúry“, ktorá je súčasťou nášho šatníka už niekoľko desaťročí. Prvýkrát ju prezentoval na módnych mólach v Paríži. 300 odtieňov lakov, 80 odtieňov gél lakov a 30 ošetrujúcich prípravkov na nechty Vám zaručia dokonalú, trvácnu a zdravú manikúru.

Umenie zdravej pleti a dokonalého makeupu – DERMACOL – vedeli ste, že Dermacol bol prvý makeup na svete a jeho licencia bola v 60 tých rokoch predaná do Holywoodu? Vysoká kvalita produktov a široký výber Vám pomôže nájsť riešenie pre dokonalú pleť a vizáž.

Umenie zdravých vlasov – JOICO – vedeli ste, že tento profesionál v starostlivosti o vlasy objavil peptidový reťazec, ktorý poškodené a zničené vlasy premení na vlasyzdravé?  Chcete vlasy, ktoré odrážajú vašu osobnosť, je tu JOICO pre každý vlas a každý problém.

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

Drieňová 1/G, 821 02 Bratislava